szybkie pożyczki społecznościowe

szybkie pożyczki społecznościowe

Zastanawiam się nad zainwestowaniem pieniędzy w pożyczkę. Można to zrobić w formie pożyczki społecznościowej. Ktoś może w ten sposób inwestował swoje środki?

21gregorek

Posty: 9

 
Pożyczek to ja nie potrzebuję, mnie jest potrzebny solidny kredyt hipoteczny...ale już byłem w kilku bankach i niestety mało przyjaźnie na mój wniosek patrzyli ;/

F-Dertus

Posty: 8

 
Co ja bym zrobił bez chwilówek? Chyba bym zginął ;P Dla mnie to jest podstawowy produkt finansowy, ciągle coś trzeba kupić, a to do auta, a to do domu, i skąd w inny sposób wziąć na to kasę?

M1CH47

Posty: 19

 
W sumie to dopiero jakoś miesiąc temu się dowiedziałem, że jest coś takiego jak pożyczka społecznościowa, wcześniej o tym wynalazku w ogóle nie miałem pojęcia. Na pewno ciekawa alternatywa zwłaszcza dla chwilówek, które są o wiele wyżej oprocentowane. I zawsze jak się pożycza od osoby prywatnej to można coś tam ponegocjować, dogadać się po prostu.

kkjmk33

Posty: 18

 
Słabo się orientuję w temacie pożyczek. Raz musiałem szukać takiego ratunku, podczas wesela syna, ale to wziąłem kredyt w swoim banku wtedy.

Sformat56

Posty: 17

 
Pożyczki społecznościowe to znam tylko z teorii, ponoć są korzystne, ale jeszcze nie miałem okazji z czegoś takiego skorzystać.

kevin888

Posty: 37

 
Ja mam porównanie, za chwilówkę płaciłem kilka razy więcej, niż teraz płacę za pożyczkę od osoby prywatnej w formie społecznościówki. Zdecydowanie korzystniej jest.

Kolekcjoner

Posty: 28

 
Bardzo fajnie obsługują pożyczki społecznościowe na stronie www.pozyczkolandia.pl. Mam tutaj konto od kilku miesięcy i już ze 3 transakcje zrealizowałem. Nie było problemów, pieniądze od inwestora zawsze szybko trafiały na moje konto bankowe. Ogólnie przejrzysty serwis, proste zasady, umowa, zabezpieczenia dla inwestorów.

Kitas

Posty: 16

 
Żeby kupić takie prezenty jakie bym chciał kupić, to mi na pewno zabraknie. Ale w pożyczkę to się chyba nie będę pakował. Już i tak jeden kredyt spłacam;/

Wwesoly0209

Posty: 21

 
Można się zakręcić od tych pożyczek, rynek jest nabity od takich ofert. Ja ostatnio jak brałem pożyczkę i się spóźniłem o 1 dzień ze spłatą to już mnie windykatorem zaczęli straszyć..:P

MisiekKce

Posty: 19