Szukam waszych opinii o vivus

Szukam waszych opinii o vivus

Cześć.

Potrzebuje pilnie zastrzyku pieniędzy a boję korzystać z pierwszego lepszego pożyczkodawcy.

Gdzie wezmę w sposób bezpieczny kredyt?

Nikusim

Posty: 17

 
Polecam zapoznanie się z oferta wielu banków zanim się na coś zdecydujecie.

Ostatnio trafiłem na link http://www.soskredyt.pl i byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Może komuś się przyda.

skupicccc24

Posty: 36

 
Cześć. Mały kredyt to nic. Ja żeby spełnić marzenie własnym domu musze wziąć znaczną pożyczkę.

Z jednej strony się boję ale z drugiej chce żeby moje dzieci żyły w dobrych warunkach a nie tak jak ja za czasów dzieciństwa w ciasnocie.

Prometeu172

Posty: 16

 
Witam. ja dzięki temu, że zaciągnąłem kredyt mieszkam dziś we własnym domu. Jest może mały ale jest przytulny i mój własny. Nie płacę obcej osobie za wynajem, nie utrzymuje obcej osoby. Taki kredyt to inwestycja życiowa dla mnie.

Boss

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Gdy decydowałem się na pożyczkę kierowałem się tym ile muszę mieć pieniędzy żeby wykonać to co sobie założyłem. Nie miałem czasu na kalkulacje. Może o dobrze bo jakbym zaczął wszystko przeliczać to w życiu bym żadnej pożyczki nie wziął.

Olsztynek

Posty: 23

 
Witam. jako przedstawiciel starego pokolenia, zawsze byłem bardzo sceptycznie nastawiony do wszelkiego rodzaju długów. A kredyt to była dla mnie ostateczność. Dziś wiem że takie małe pożyczki mnie ratują i pozwalają na spełnienie marzeń moje i mojej małżonki.

Polecam!

Luutor

Posty: 28

 
Dzień dobry. Dookoła wszyscy straszą, że kredyt to długi i komornik. Straszne czasy że ludzie potrafią się tak straszyć. Ja właśnie spłaciłam mój kredyt. Dzięki niemu spełniłam marzenie o zagranicznych wakacjach dla całej rodziny. ciągle je wspominamy.

To była bardzo dobra inwestycja.

Nerino56

Posty: 18

 
Cześć. Ja uważam, iż nie ma o się bać obecnie kredytów, ponieważ mimo kryzysu większość z nas ma w końcu pracę. No i niewątpliwie obecnie jest zupełnie różne podejście do klienta. W razie jakiejś wpadki bank dąży do zawarcia ugody i ustalenia nowych warunków spłaty bo zdaje sobie sprawę z tego iż w inny sposób nie odzyska pieniędzy.

Miner-ooo

Posty: 21

 
Cześć. Ciężko obecnie zaoszczędzić na współcześnie jakieś pieniądze. Ciągle tylko jakieś wydatki. Coraz to nowe. Zatem uważam taki kredyt za dobry pomysł, bowiem mając raty do spłaty wiadomo, ż trzeba na nie mieć. A za pożyczone pieniądze mamy w końcu coś swojego. Ja jestem jak najniezwyklej za wszelkimi pożyczkami.

Orange444

Posty: 21

 
Cześć. Ja uważam, że nie ma o się bać dzisiaj kredytów, ponieważ mimo kryzysu większość z nas ma w końcu pracę. No i oczywiście dzisiaj jest zupełnie inne podejście do klienta. W razie jakiejś wpadki bank dąży do zawarcia ugody i ustalenia nowych warunków spłaty bo zdaje sobie sprawę z tego że w inny sposób nie odzyska pieniędzy.

ajhhopek

Posty: 34