Kredyt przez internet, jakaś oferta ?

Kredyt przez internet, jakaś oferta ?

Mam poważny kłopot, potrzebuję prędko pożyczyć około 1500 pln wiem, iż za trzy miesiące będę mógł ją już spłacić. Co polecacie odnośnie kredytu przez internet. Gdzie są jakieś korzystniejsze opcje.

Mr Frog

Posty: 7

 
Sam myślałem o takiej właśnie szybkiej pożyczce online na wakacje, to może skorzystam i sprawdzę ofertę tych banków. Nie wiem czy któryś udzieli mi kredytu, albowiem z zaświadczeniem o dochodach będzie problem, jak coś to zostanie mi w ostateczności chwilówka.

Lupusx

Posty: 5

 
Świetnie prowadzony serwis http://kredytech.pl. Jeszcze nie miałem styczności z tak rzetelnym miejscem odnośnie pożyczek ratalnych i chwilówek takich krótkoterminowych. Zanim się zdecydujesz można dowiedzieć się z czym będziesz miał styczność po wypełnieniu formularza. Poza tym są tam też opinie klientów.

Marioleczka

Posty: 12

 
Jakby mnie sytuacja zmusiła to oczywiście musiałbym skorzystać z takiej pożyczki ratalnej, ale akurat na szczęście mam tylko pożyczkę w banku, która i tak bardzo mnie męczy. Najgorzej współczuję wszystkim w pętli długów.

guru67

Posty: 11

 
Nie miałem wyboru, musiałem skorzystać z pożyczki online od pożyczkodawcy pozabankowego. Nie krzywduję sobie, bo jak na te oferty, to ta całkiem jest ok. Poza tym pieniążki od ręki na koncie.

Pamooko

Posty: 13

 
Nie miałam innego wyjścia :( zdana byłam tylko na pożyczkę ratalną od parabanku, ale finalnie całkiem ok. Spłaciłam i gdybym miała jeszcze raz ten sam problem i brak innych możliwości, zrobiłabym to samo.

Kitas

Posty: 5