Pożyczki pozabankowe - brał ktoś?

Pożyczki pozabankowe - brał ktoś?

Dzień dobry. Czy bardziej preferencyjne warunki są w stanie zapewnić mi nowe pożyczki? Dajcie znać, co sądzicie na ten temat.

Sarenka

Posty: 11

 
Wreszcie udało mi się ominąć przeszkodę, jaką była pożyczka z BIK.

Nie wydaje mi się, aby pożyczka pozabankowa była rażąco niekorzystna. Kolejna sprawa to fakt, że jest dostępna przez Internet, a więc nie muszę zwalniać się z pracy, aby ją zaciągnąć.

Dodam, że pieniądze trafiły na moje konto w ciągu 48 godzin – rewelacja!

doprzodu

Posty: 12

 
Nowe pożyczki, z którymi dotychczas miałem styczność różniły się od tych, jakie spłacałem poprzednio. Wszystko za sprawą tego, że wypłatę środków zdobyłem na konto po wniosku złożonym przez Internetu. Potem raty zarówno spłacałem na konto firmy, w której zaciągnąłem to zobowiązanie.

Nie miałem żadnych kłopotów, jasne i klarowne zasady :)

Wacław

Posty: 7

 
Ciężko mi powiedzieć czy pożyczka pozabankowa to najlepsze rozwiązanie, bowiem to zależy od indywidualnej sytuacji, w której się odszukałeś. Możesz wziąć pod uwagę zwyczajną pożyczkę, niemniej jednak niepotrzebnie może Ci zostać przyznana.

Właśnie wówczas pożyczka pozabankowa jest przede wszystkim ceniona.

yarofe

Posty: 34

 
Osobiście mam komornika na karku i gdyby nie pożyczka pozabankowa nie mielibyśmy z czego żyć. Komornik ściągał z nas ostatnie pieniądze, a my byliśmy bezradni wobec tego. Na przestrzeni kilku miesięcy na szczęście udało się nam wyjść na prostą, co mogę przyznać z pełną satysfakcją. Czasami warto zrobić krok do tyłu, a potem dwa do przodu. My skorzystaliśmy z oferty pożyczki na tej stronie: http://www.lende.pl/pozyczki-pozabankowe.

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Powiem szczerze, że nie wiem co widzicie w tych nowych pożyczkach, bo tak naprawdę to wszystko stworzone jest w jednym celu, a więc, aby na Was bardzo konkretnie zarobić. Szkoda mi czytać o ludziach, którzy nie mają jakichkolwiek znajomych, od których mogliby pożyczyć nieco grosza.

Nwcrw09

Posty: 20

 
Powiem szczerze, iż nie wiem co widzicie w tych nowych pożyczkach, bowiem tak rzeczywiście to wszystko stworzone jest w jednym celu, a więc, aby na Was bardzo konkretnie zarobić. Szkoda mi czytać o ludziach, którzy nie mają jakichkolwiek znajomych, od jakich mogliby pożyczyć nieco grosza.

El2CzupakaBra

Posty: 17