Najlepszy Kredyty dla Zawodów Zaufania Publicznego

Najlepszy Kredyty dla Zawodów Zaufania Publicznego

Kredyt z jak najmniejszą liczbą formalności do spełnienia, wiecie gdzie takich ofert poszukać? Tylko, zależy mi na niskim oprocentowaniu.

21gregorek

Posty: 10

 
Chciałabym podpowiedzieć, ale niestety to dla mnie temat dość obcy. Miałam kilka kredytów zaciągniętych w życiu, ale raczej na małe sumy, na krótki okres, żeby się szybko pozbyć zobowiązań.

drrrr23

Posty: 11

 
Ciężko mi coś doradzać, ja ostatni swój kredyt spłaciłem jakieś 3 lata temu i od tego czasu nic nie brałem :P jestem na detoksie ;-)

Marti

Posty: 18

 
Bardzo fajną ofertę zwłaszcza dla tzw. zawodów zaufania publicznego mają specjaliści z firmy doradczej Kredyty To Tu ( tu ich strona -www.kredytytotu.pl). Ja jestem akurat notariuszem i potrzebowałem pieniędzy głównie na spłatę innych kredytów, ale też na prowadzenie aktualnej działalności. Tutaj zaproponowali mi produkty bez zaświadczeń, bez US, bez ZUS, na wygodne, niskie raty. Może tutaj popytaj.

labuh

Posty: 13

 
Mój brat się nosi z zamiarem założenia własnej praktyki lekarskiej. Już jest jedną nogą poza szpitalem, ale ciągle się waha, właśnie ze względu na kasę....a konkretnie jej brak.

strusiek

Posty: 19

 
Ech, z kredytami to trzeba znać umiar, ale wiadomo, że w XXI wieku bez nich nie szłoby sobie poradzić. Zwłaszcza biznesmeni muszą korzystać z takiego finansowania, jeśli chcą się rozwijać. Innej drogi nie ma.

labuh

Posty: 26

 
No tak, ja w tym roku nigdzie na wczasy nie wyjechałem przez brak kasy...ale za rok to już trudno, biorę kredyt, zabieram rodzinę i jedziemy. Postanowione!

Klarka34

Posty: 15

 
Takich dobrych doradców kredytowych, naprawdę niezależnych to ze świecą szukać. Jak coś to trzeba sprawdzić takich ludzi dość gruntownie – jakie mają doświadczenie, certyfikaty, gdzie pracowali wcześniej itd.

Nikotymmm

Posty: 19

 
Ja jestem już pod koniec spłacania kredytu za wesele syna, także za jakiś czas będę wolny ! ;) W sumie szybko minęło, kredyt brałem na 2 lata, zleciało jak z bicza.

qbencjusz

Posty: 21

 
Akurat ja to jestem z tych ludzi, co to się boją zadłużać. Autentycznie mam jakiegoś stracha. Wolę zbierać, odkładać, ewentualnie mniej wydać, ale byle nie brać żadnego kredytu ;)

Chorowity12

Posty: 16