Pedicure, pytanie do kobiet

Pedicure, pytanie do kobiet

Ostatnio stan dłoni mi się pogorszył. Szukam sprzedawców z dobrą ofertą kosmetyków pielęgnacyjnych, z potwierdzonymi rekomendacjami.

Kolekcjoner

Posty: 16

 
Ja osobiście testowałam latami dziesiątki produktów i u mnie najlepiej sprawdza się FakeBake np. Original czy Flawless ale to nie znaczy, że i Tobie będzie pasował. Jedyna metoda to sprawdzić.

Himer56

Posty: 19

 
Mi niestety zdarzyło się kupić kilka kosmetyków podrobionych. Niektóre marki są udostępniane tylko przez internet, np. te pochodzące z zagranicy.

Olsztynek

Posty: 23

 
Jak znajdę to podrzucę artykuł na temat Azjatek i tego jak dbają o urodę. Pamiętam, że one stosują wieloetapowe oczyszczanie twarzy bo to jeden z najważniejszych etapów pielęgnacji, niedoceniany przez tak wiele kobiet.

Szkolaa24

Posty: 27

 
Zauważyłam, że naturalne kosmetyki w połączeniu z dietą, w której nie ma cukru znacznie lepiej na mnie działają. Kupuję tylko przez sieć, głównie Allegro, chociaż często przechodzę z profilu Allegro do sklepu, żeby zebrać rabaty po rejestracji :)

onix33

Posty: 18

 
Teraz jest sporo sklepów z kosmetykami wysyłanymi z Wielkiej Brytanii. To może być dobra opcja, bo tanie produkty i niektóre są dostępne tylko przez tego typu ofertę.

jajajosz12

Posty: 24

 
W każdym razie większość znajomych dopiero po tym produkcie pytało gdzie byłam na wczasach  to znaczy, że chyba była to opalenizna najbardziej zbliżona do naturalnej. Dlatego ze wszystkich dostępnych to dla mnie nr 1 do dziś.

Tomcio

Posty: 26

 
Zawsze chodzę testować kosmetyki do drogerii, a później kupuję je przez sieć, bo zawsze wychodzi taniej.

notariusz24

Posty: 17

 
Polskich kosmetyków w ogóle już nie używam. Najlepsze marki miałam do tej pory z Wielkiej Brytanii i Dalekiego Wschodu. Głównie mydła, akcesoria do makijażu. Warto poczytać recenzję i opinie przed zakupem.

Miki

Posty: 11

 
Kiedyś mieli fajną promocję i dawali 20 zł na pierwsze zakupy ale teraz sprawdź sama czy to dalej jest.

kasiach

Posty: 22