Sposoby na zdrową skórę

Sposoby na zdrową skórę

Help! Moja skóra wygląda coraz gorzej. Nie wiem już czym się smarować, żeby nie była taka sucha, mało elastyczna... Mam wrażenie, że już robią mi się pierwsze zmarszczki, chociaż nie jestem jeszcze w takim wieku, by mi to groziło.

wanda77

Posty: 9

 
Ja stosowałam sobie taką dietę oczyszczającą, która polegała na jedzeniu wyłącznie surowych warzyw i owoców. Wtedy skóra rzeczywiście wyglądała świetnie, jakbym się cofnęła dziesięć lat! Niestety, gdy wróciłam do "normalnego" żywienia, z czasem ten efekt przestał być widoczny. Teraz sobie myślę, że to witamina C pomogła, antyutleniacze w owocach itp. Wiadomo, nie da się być cały czas na takiej diecie, więc teraz postawiłabym na jakiś suplement.

Himer56

Posty: 19

 
nie ma żadnych zlotych środków. w sezonie letnim robię sobie maseczki z owoców, ale zimą nie mam żadnego panaceum. może jakaś oliwka, coś bardzo tłustego?

łał45

Posty: 13

 
Najważniejsze to dbać o dietę, nawilżenie regularne. Czasu się nie oszuka, ostatecznie skalpel :)

turysta00

Posty: 14

 
Ja nie wierzę w żadne preparaty. Trzeba się pogodzić z upływającym czasem! Można mieć zmarszczki i ładnie wyglądać. Jak ktoś jest zdrowy, to zawsze będzie wyglądał dobrze.

GGregbard

Posty: 17

 
Podobno najważniejsza sprawa to uzupełnienie diety o kolagen, który buduje tkankę.

edek

Posty: 8

 
Ja w ogóle się tym nie przejmuję. O wiele ważniejsza jest dla mnie sylwetka niż wygląd twarzy. Nawet zmarszczki można makijażem ukryć, a brzuch i boczki już trudniej...

johncena67

Posty: 9

 
Niestety tylko drogie, najdroższe kremy pomagają. Moja szefowa kupuje takie za kilkaset złotych i zawsze dobrze wygląda. Ponieważ nie stać mnie na nie, pozostaje mi pomarzyć!

de99ial

Posty: 20

 
Ja mam taki sposób – bardzo dużo wody piję, mam wrażenie, że to nieco pomaga. Poza tym regularnie zabiegi u kosmetyczki – profesjonalnie wykonane. Masaż twarzy też działa. Moja kosmetyczka podkreśla też, że ważna jest zdrowa dieta – dużo warzyw, owoców, a oczywiście zero cukru, który powoduje, że skóra się starzeje.

Aklimer56

Posty: 14