najpopularniejsze perfumy dla niej

najpopularniejsze perfumy dla niej

Jakie możecie polecić zapachy z nutami typowo drzewnymi? Bardzo mi odpowiada taka stylistyka ;)) Gdzie zajrzeć, gdzie zamawiacie?

Grabow12

Posty: 13

 
No cześć, ja to nie znam takich perfumerii, raczej kupuję w zwykłych drogeriach. Także na markach takich z górnej półki to się nie znam w ogóle. ;P Powodzenia!

Marcelek2

Posty: 30

 
No zapach to ważna sprawa, w jakiś sposób musi być dopasowany do charakteru. Ja to długo szukałam swojej nuty, ale w końcu chyba mi się udało ;)

Pięknaaa12

Posty: 37

 
Hej, moje aktualne perfumy to już mam chyba ze 2 lata i skończyć ich nie mogę :D Jestem facetem, więc siłą rzeczy jakoś dużo się nie psikam, ale mimo wszystko wolno mi schodzą coś.

Nimert56

Posty: 18

 
Perfum to ja mam akurat multum...nawarstwiły się po prostu prezenty...bo zawsze dostaję perfumy w ramach prezentu..to już jest pewne zawsze na święta co dostanę:P także mogę sklep otworzyć ;D

Modniś

Posty: 17

 
Powiem szczerze, że więcej niż 200 złotych to za perfumy nie zdarzyło mi się wydać i chyba nie zdarzy. Raczej nie mam takiego hopla, że muszę kupić sobie drogie...

67-kristoo

Posty: 14

 
Ja to lubię eksperymentować z zapachami. Raz testuję owocowe, raz kwiatowe, raz coś z nutą kawową, i tak sobie sprawdzam to i owo w poszukiwaniu tego idealnego uszytego prosto dla mnie ;) na pewno gdzieś tam jest taki! ;)

CAUCHETWERE

Posty: 19

 
Ostatnio to kupuję głównie poprzez stronę perfumerii moodscentbar.com. Mają bardzo dużo zapachów i to od najlepszych projektantów. Prawdziwą perełką jaką mi się udało u nich znaleźć jest zapach jednej z najstarszych i najbardziej luksusowych whiskey – Glinlivet. Zapach takich perfum jest o tyle ciekawy, że zmienia się jak dojrzewające whiskey, czyli od młodych owocowych akordów do torfowo drzewnych. Niesamowite są te perfumy!

ZPL33

Posty: 21

 
Na perfumach to się nie znam, raczej kupuję w marketach jak mają jakąś fajną promocję. Jak mi się zapach spodoba to biorę, nie zwracam uwagi na firmę za dużej...:) Pozdro!

Accoun44

Posty: 22

 
No w Polsce to chyba nie ma za dużo takich typowo niszowych perfumerii, w każdym razie jakiś czas temu szukałam to nie mogłam na nic takiego trafić. A już na pewno nie było we Wrocławiu, nie wiem jak w innych miastach.

ooops65

Posty: 23