kremy

kremy

Słyszałam, że woda siarczkowa jest dobra na cerę problematyczną. Czy faktycznie możecie to potwierdzić?

pawel253

Posty: 2

 
Nie wierz od razu, czy jakiś składnik aktywny działa w kosmetyku, tylko dotrzyj do badań naukowych, poważnych publikacji. Wtedy dopiero można sobie kupić bez problemu.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
To, co się sprawdza w uzdrowiskach to się sprawdzi na pewno w kosmetykach, więc bardziej ufam tzw. kosmetykom uzdrowiskowym.

Makus16

Posty: 29

 
Zacznij też więcej uwagi poświęcać na regenerację, dietę, dobry sen, wysiłek fizyczny. To wszystko wpływa długoterminowo na stan skóry.

Pięknaaa12

Posty: 39

 
Zamiast takich zwykłych kremów na trądzik to weź zobacz mydło http://www.drduda.pl/pl/shop/kosmetyki-pl/mydlo" . U mnie działa podobnie do kremu nawilżającego praktycznie, nie wysusza w ogóle. Delikatnie rozprowadzam z wodą mineralną i jest fajna konsystencja, miło pachnie.

Mr Boks

Posty: 9

 
W wodzie siarczkowej masz jednocześnie cynk, magnez, miedź i glutation, taki związek, którym regenerujesz praktycznie cerę od podstaw. Jak widzisz w wodzie siarczkowej jest wszystko, czego się używa w poważnych terapiach na trądzik.

Czarek56

Posty: 6

 
Zamawiaj na początek próbki kosmetyków naturalnych, uzdrowiskowych. Zwracaj uwagę, kto projektuje kosmetyki, czy ludzie o potwierdzonych kwalifikacjach, czy tylko „pasjonaci” z przypadku. Mega ważna sprawa.

Iwona3

Posty: 7

 
Zobacz, czego w uzdrowiskach się używa, jakich składników aktywnych, a później szukaj tego samego przy doborze kosmetyków naturalnych. To się u mnie zawsze sprawdzało pod względem jakości.

Romantykk

Posty: 20

 
W ogóle podobno wodą siarczkową można przebudować, całkowicie zregenerować naskórek. Moja siostra w ten sposób wyszła z łuszczycy, a fatalnie wyglądała muszę przyznać.

Lupusx

Posty: 5

 
Mnie zawsze skóra swędziała po umyciu zwykłą wodą. Dopiero woda siarczkowa w kosmetykach rozwiązała ten problem. Zupełnym przypadkiem trafiłem. Może ktoś skorzysta.

Lupusx

Posty: 5