Perfumy damskie kenzo, gdzie ?

Perfumy damskie kenzo, gdzie ?

Hej. Jeżeli znacie kochane jakąś rzetelną internetową perfumerię, dajcie znać. Zależy mi niewątpliwie nie na żadnych podróbkach. Podobno ceny hurtowe są o dużo niższe :)

plertoo3

Posty: 6

 
Kochane wreszcie doceniłam fakt, że zakup perfum koniecznie musi być z samego rana :) Kultywuję tradycję wąchania, niemniej jednak oczywiście znane mi perfumy mogę kupić również online, byle być pewną, że wiarygodne. To właśnie dzięki zakup skoro świt doceniłam, że perfumy damskie givenchy są dla mnie :)

Marioleczka

Posty: 8

 
Coś mało poleceń ciekawych perfum damskich :( Miałam nadzieję, iż niezwyklej się kochane wysilicie :) Poważnie czekam i liczę na wasze opinie i polecenia, bo akurat znajduję się w sytuacji, gdzie wszystko pachnie tak samo ;)

Nwcrw09

Posty: 20

 
O to chyba coś dla mnie. Nie próbowałam. Lecz paczula jak najbardziej na wieczór :) Z klasyków perfum damskich lubię givenchy Organzę. Nie każdemu takie połączenie pasuje, niemniej jednak jak dla mnie to rewelacja na każdą okazję.

Kruk

Posty: 21

 
To wracam odnośnie pytania, czy warto online. Z całą pewnością, bo w większości tych większych sklepów, mamy hurtowe ceny perfum. A sprawdzić wiarygodność w dzisiejszych czasach nie stanowi przecież problemu ;)

bruklin187

Posty: 7

 
Też miałam obawy co do zakupów w perfumerii internetowej, natomiast ta jest okej https://makeupmania.com.pl/71-gucci. Link do mojej ulubionej marki, natomiast mają tu niemal wszystkie te, które liczą się na naszym rynku. Ceny zdecydowanie niższe od tych w sklepach stacjonarnych. Na obsługę nie da się narzekać :)

@marcelko

Posty: 12

 
Połowa ceny za perfumy damskie kenzo to musi być przekręt :( A już myślałam, że uda mi się nabyć oryginalne perfumy w dobrej cenie. Nie należę do osób łatwowiernych, natomiast dokładnie toznajoma przekonała się na własnej skórze i odwiodła mnie od zakupu. Chyba już wolę słono zapłacić :)

Laleczk23

Posty: 17