piękne perfumy dla kobiet i mężczyzn

piękne perfumy dla kobiet i mężczyzn

Cześć. Doradźcie mi, gdzie warto kupić zamiennik dobrych perfum. Zależy mi na przystępnych cenach i fajnym asortymencie.

daria34

Posty: 7

 
Esencje perfum są bardzo mocne i trwałe, niestety mnie odstraszają ich ceny, które przeciętnie dochodzą do 2 tysięcy złotych. Być może gdzieś można znaleźć tańsze produkty, ale, jak na razie, nie udało mi się trafić na coś takiego.

Klarka34

Posty: 15

 
Wydaje mi się, że trudno znaleźć w perfumeriach esencje perfum, ponieważ są bardzo drogie i niewiele klientów korzysta z tego typu ofert. Większość osób kupuje wody perfumowane, które kosztują 100-200 zł.

Kitas

Posty: 13

 
Nie wiem, czy odpowiedniki perfum będą pachnieć dokładnie tak samo, jak oryginał. Przyznam, że nie za bardzo się tym interesuję, zwykle używamy 2 ulubionych zapachów na zmianę, także być może nie mam racji.

barca 29

Posty: 8

 
Ostatnio zrezygnowałam z zapachu, którego używałam już od kilku lat i troszkę eksperymentuję z perfumami, zauważyłam, że najbardziej podobają mi się zapachy kwiatowe i świeże owocowe, ale niestety nie są one zbyt trwałe.

Klarka34

Posty: 14

 
Ja mam jeden ulubiony zapach perfum. Zawsze kupuję wodę perfumowaną, ostatnio skusiłam się na wodę toaletową i niestety byłam nieco rozczarowana, bo zapach różnił się od tego, który znam.

monichś

Posty: 13

 
Ostatnio szukałam ładnych perfum na prezent ale nie jakichś wód perfumowanych tylko bardzo esencjonalnych i po wielu próbach znalazłam wreszcie na stronie www.esencjaperfum.pl 30 ml buteleczka odpowiada 300 ml zwykłej wody toaletowej.
Perfumy są świetne.

johncena67

Posty: 7

 
Esencje perfum są najdroższe. Gdy zależy Ci na tańszym odpowiedniku, to chyba trzeba wybrać wodę toaletową (zawiera ona mniej olejków zapachowych od wody perfumowanej).

TomekK

Posty: 13

 
Też marzą mi się oryginalne perfumy zamiast wody perfumowanej czy toaletowej. Na razie niestety raczej nie mogą pozwolić sobie na luksus wydania ponad 1000 zł na malutkie opakowanie ulubionego zapachu.

Jacuś

Posty: 33

 
Esencje perfum są bardzo drogie, także nie wiem, czy uda Ci się znaleźć coś w przystępnej cenie. Plusem takiego produktu jest bardzo wysoka jakość – duże skondensowanie olejków zapachowych zapewnia odpowiednią trwałość perfum.

dzastinn

Posty: 9