Damskie perfumy

Damskie perfumy

Gdzie można bardzo tanio wziąć testery najlepszych marek perfum? Najlepiej coś do długoterminowej współpracy, bo jednak często zmieniam zapachy, a teraz ceny w drogeriach to mnie przeraziły.

Eksperttt45

Posty: 1

 
Czasami niszowe marki faktycznie lepiej się sprawdzają od tych najpopularniejszych, bo chcą się wybić jakością. Nowe serie z tego powodu warto, jak najbardziej testować.

mercedess

Posty: 2

 
Perfumy nakłada się na szyję i o czym wiele osób nie wie na zgięciach łokci. Jak ruszasz ręką w codziennych sytuacjach to ten zapach się mocniej wydziela w takim układzie. Sprawdzałem i mogę to potwierdzić.

DaNceR

Posty: 6

 
Najlepiej to połączyć perfumy z dezodorantem, żeby był spójny zapach cały czas. Oddzielnych dezodorantów i marek wody toaletowej się nie polecam, ale niestety większość ludzi tak używa. Trochę lipa, jak bliżej do takiego człowieka podejdziesz.

Kitas

Posty: 6

 
Jeden z najlepszych sklepów z testerami perfum i to od znanych marek https://www.testerownia24h.pl. Nie mają takich perfum, które sprzedają na prawo i lewo jacyś lewi sprzedawcy, tylko w normalnych cenach oryginały. Sporo się tego sklepu naszukałem, więc zaoszczędzę ci problemów na przyszłość ;)

SZczecinek23

Posty: 10

 
Nawilżona lekko skóra dobrze reaguje z wodami toaletowymi, o czym się przekonałam przypadkiem, a później zobaczyłam, że to dość popularna wskazówka w świecie kosmetycznym :)

angelika98

Posty: 3

 
U mnie w pracy jest zakaz noszenia bardziej odsłaniającej garderoby, ale można się perfumami wyróżnić i myślę, że wiele kobiet w korporacjach właśnie też tak podchodzi do sprawy.

Justynka45

Posty: 9