Damskie perfumy

Damskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

figo

Posty: 3

 
Co człowiek to inne upodobania zapachowe. Ja bardzo lubię coś w stylu DG, ale już na przykład moja siostra nie cierpi tej marki i tego zapachu. Także każdemu nie dogodzisz, trzeba szukać sobie perfum indywidualnie pod swój specyficzny gust.

21gregorek

Posty: 11

 
Warto na pewno pomyśleć o testerze tylko musi być to perfuma od sprawdzonego sprzedawcy. Jeśli znajdzie się uczciwego dostawcę to można za dużo mniejsze pieniądze kupić oryginalny markowy pełnowartościowy zapach.

johncena67

Posty: 11

 
Ze swojej strony to mogę podpowiedzieć testery ze strony http://testerownia24h.pl. Parę razy tutaj kupowałam bo raz dla siebie, drugi raz dla męża i jeszcze razem z siostrą zamawiałyśmy. Na prezent dla obcej osoby taki tester średnio się nada z uwagi na opakowanie ale prywatnie albo dla bliskiej rodziny to zakup jak najbardziej warty przemyślenia.

dew2014

Posty: 4

 
Moim zdaniem to testery się bardzo opłacają, ja w każdym razie kupowałam parę miesięcy temu pierwszy raz w życiu takie perfumy i tyko mogę chwalić. Super się trzymają, pięknie pachną, nie ma żadnych rozbieżności między nimi a oryginałem a w portfelu zostało za to sporo pieniędzy.

ZaNK3R

Posty: 22

 
Jakbym miała coś podpowiadać to na pewno testery są ciekawą opcją. Nie kosztują dużo można sensownie zaoszczędzić a tak naprawdę dostaje się jakościowo towar z górnej półki, oryginalny, markowy tylko po prostu mniej efektownie zapakowany jak to co widać w drogeriach na regałach.

nnn2

Posty: 20

 
Z jednej strony lubię sobie postać w drogerii i powąchać kilka różnych perfum, ale z drugiej po kilku minutach głowa mnie zaczyna boleć od tych wymieszanych ciężkich zapachów...raz to mnie aż na nudności wzięło.

Nikusim

Posty: 6

 
Jakieś nowe perfumy to z chęcią bym sobie zamówiła ale jak tak chodzę po drogeriach i porównuj sobie rózne zapachy to już w pewnym momencie po psiknięciu sobie kilku to nagle wszystkie zaczynają mi pachnąć dokładnie tak samo. Też tak macie?

Yuri20

Posty: 6

 
Ech, ja to swoim życiu chyba ze 20 różnych zapachów przestestowałam i nadal szukam tego jedynego swojego ulubionego. Powiem szczerze że najbardziej trwałe były te które mi brat z Niemiec wysyłał w prezentach. Coś musi w tym być, że niemieckie kosmetyki lepsze....

Sarenka

Posty: 3

 
Na perfumach to ja się generalnie zbytnio nie znam, raczej polegam na tym co mi żona sprezentuje :P Ona to mi kupuje różnie, nie jest tak że zawsze dostaję od niej tę samą markę, częściej zmienia.

labuh

Posty: 12