Perfumy, gdzie kupujecie ?

Perfumy, gdzie kupujecie ?

Witam, szukam perfum z serii de luxe. Wiem, iż takie odpowiedniki są mnóstwo trwalsze. Gdzie kupujecie takie perfumy, nie stać mnie na oryginalne, a poszukują kilku moich zapachów.

Odi

Posty: 13

 
W istocie rzeczy chodzi o zaperfumowanie, 30 % jest ok i wówczas można liczyć już na niezmiernie dobrą jakość odpowiedników zapachów. Sama takich używam i niezmiernie mi odpowiadają.

NaMber

Posty: 25

 
Tyle się słyszy o perfumach alternatywnych, że też w końcu spróbowałam. Teraz należę do tych, co je chwalą. Polecam, warto i nie ma różnicy, no jedynie ta istotna w cenie. Pozdrawiam.

mnichhhu8

Posty: 10

 
Takie odpowiedniki zapachów to najlepiej sprawdzić samemu. Bo nie rozumiem takich osób, które negują coś, czego nigdy nie używały. Takie zapachy też bardzo długo utrzymują się i na skórze i na ubraniu.

Dzidzidek

Posty: 22

 
Witam, zamówiłem ostatnio perfumy z tego katalogu i nie widzę różnicy między tymi, które miałem wcześniej. Popieram zdanie innych, że są porządnej jakości.

gregcie@

Posty: 7

 
Niekiedy to bywa i tak, że wcale nie jesteś w stanie odróżnić czy to oryginał czy odpowiednik perfum. Robiłam taki test siostrze w domu, no i wyszedł na plus dla tych drugich.

Sysek56

Posty: 25

 
Tutaj nie wydacie kilkuset złotych na perfumy de luxe http://www.katalogperfum.cba.pl Bardzo długo utrzymuje się ich zapach, są ok. Ta seria jest dużo mocniejsza od wcześniejszych. Polecam, bo nie warto wydawać kasy na drogie oryginały.

@marcelko

Posty: 16

 
Spróbuj to się przekonasz. Tak dużo płacisz nie za zapach, a za markę, więc nie ma się co dziwić, że gdy jest to odpowiednik perfum nie tej marki, to jest tańszy. Ale samo słowo odpowiednik mówi za siebie, to nie podróba. Te dwie sprawy trzeba umieć odróżnić.

Fruuu56

Posty: 8