gdzie kupić kosmetyki naturalne

gdzie kupić kosmetyki naturalne

Szukam dobrego kosmetyku przeciwdziałającego działaniu wolnych rodników. Czy znajdę na polskim rynku coś naturalnego o takim działaniu. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

figo

Posty: 1

 
Myślę, że to serum powyżej miałoby dobre działanie. Nie wyobrażasz sobie, jak wiele problemów ze skórą pochodzi właśnie z tego stresu oksydacyjnego, czyli tych wolnych rodników i od zanieczyszczenia środowiska. To jest naprawdę najgorsze.

Hihi_WWW

Posty: 10

 
Spróbuj serum ze strony http://noyau.pl/. Lepszego jeszcze do tej pory nie miałam. Działa świetnie i wystarczy niewielka ilość, by pokryć całą twarz.

namok

Posty: 5

 
Ja stosuję zamiennie dwa produkty. W słonecznie dni jesienią i zimą krem z filtrem, a jak jest bardziej pochmurno to serum z witaminami i składnikami mineralnymi. Jak na razie ten duet mi się sprawdza.

Gucio

Posty: 11

 
Ja stosuję na takie problemy witaminę C i algi morskie, tylko że to są dwa różne kosmetyki, ale chętnie przetestuje to serum polecane wyżej.

syrena88

Posty: 4

 
Ja stosuję zmasowaną pielęgnację, od dermatologa miałam krem z retinolem, stosuje też krem z witaminą C, ale tak naprawdę to nie wiem do końca, który z tych kosmetyków działa. Skóra mi się poprawiła i mam wrażenie, że to właśnie od tej witaminy C.

StaryChemik

Posty: 11

 
Niczego nie używam, a powinnam i wiem, że to ogromny błąd. Po prostu na co dzień nie mam czasu, a przydałoby mi się właśnie coś takiego kompleksowego, to bym mogła szybko nałożyć, szybko by mi się wchłonęło i dobrze działało.

Yuri20

Posty: 8

 
Antyoksydacyjna jest witamina C i możesz ją zażywać w większych dawkach, na przykład rozpuszczać sobie tabletki witamina C 1000 albo stosować kosmetyki z witaminą C, tylko żeby one działały, to muszą to być troszkę droższe kosmetyki, takie z górnej półki, bo w tych tańszych witamina C nie jest dobrze ustabilizowana i szybko się utlenia.

Black_Riot 

Posty: 2

 
Musisz sobie jak najczęściej robić detoks, ale taki totalny, najlepiej zacząć uprawiać sport, no i oczywiście odpowiednio ochronne kosmetyki. Jeśli zabezpieczysz skórę jakimś dobrym serum czy kremem, to nie będzie ona tak mocno reagowała na te zanieczyszczenia.

Alimer56

Posty: 4

 
Może wybierz się do dermatologa i on Ci dobierze jakąś specjalistyczną pielęgnację dopasowaną do Twojego typu skóry. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona z poleconych kosmetyków.

hihiotek

Posty: 3