Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Czy robicie własne kosmetyki i na podstawie jakich baz? Co najczęściej dodajecie i skąd w ogóle wiecie, co się sprawdza?

tubbytimmy1

Posty: 1

 
Jak bierzesz kosmetyki drogeryjne typowo to tam w nich znajdują się pochodne ropy naftowej, które mocno zatykają skórę. A później niestety syfki wyskakują.

Ciapek

Posty: 9

 
Smaruję się samym olejem kokosowym często i świetnie odświeża włosy. Można dodać jakieś witaminy i masz już pełnowartościowy kosmetyk praktycznie.

MisiekKce

Posty: 5

 
Leczyłam wypryski kosmetykami z kurkumą i bardzo dobrze szło. Do tego mirra ewentualnie, bo widać wyraźnie, że ma cechy przeciwzapalne. Nie widzisz czerwonych plam na twarzy po takim kremie.

kojot14

Posty: 24

 
Wiadomo, że jak samodzielnie przygotujesz kosmetyk to masz znacznie większą kontrolę, co tam się znajduje.

Specjalista

Posty: 4

 
Faktycznie działający kosmetyk
https://e-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159. Mam ten problem, że mam bardzo cienką skórę. Można powiedzieć, że bez makijażu wyglądam, jak duszek :) No i dolina łez mocno widoczna. Jak używam tego kremu problem nie istnieje.

Azazel412

Posty: 11

 
Porównuj kosmetyki z zabiegami medycyny estetycznej i staraj się po podobnym składzie dobierać. Od dawna podobnie działam i poprawiłam mocno wygląd.

ertumer67

Posty: 2