biokosmetyki do twarzy

biokosmetyki do twarzy

Od dłuższego czasu interesują mnie kosmetyki organiczne i na ten moment poluję na jakieś produkty z błotem z morza martwego...Wie ktoś gdzie na takie rzeczy trafić?

Oct714

Posty: 13

 
Wybór jeśli chodzi o biokosmetyki jest coraz większy i lepszy. Dobrze pamiętam jak jeszcze kilka lat temu było trudno cokolwiek ekologicznego znaleźć. Ale widać, że jest zainteresowanie ze strony kobiet, więc producentów i sklepów coraz więcej. Dobrze!

umberko3

Posty: 17

 
A wiesz, że sama szukam teraz takich kosmetyków? :)) Mnie to koleżanka z pracy sprzedała info, że warto w coś takiego zainwestować, więc szukam czegoś w miarę taniego....Ktoś coś? ;)

codePerformance

Posty: 15

 
Jakoś nigdy nie mam czasu na szczególną pielęgnację w domu..Mam tych kremów dużo (zazwyczaj z prezentów świątecznych), ale większości z nich w ogóle nie używam...pewnie już spora część w ogóle jest po dacie ważności.

Shasio

Posty: 19

 
Jeszcze nigdy nie używałam kremów na zmarszczki, ale chyba zacznę, bo już się zwłaszcza na czole zaczynają robić...Także się powoli rozglądać za dobrymi kosmetykami ujędrniającymi. ;/ No cóż, na każdą z nas przyjdzie czas.

ZoZo333

Posty: 28

 
Może poszukaj tego typu kosmetyków na stronie www.naturadlapiekna.pl. Mnie się tu udało znaleźć specjalny krem ujędrniający, gdzie go nigdzie indziej nie mieli. W sumie cenowo wyszło też całkiem korzystnie. Cześć!

Sweeperx

Posty: 16

 
Z kosmetyków ekologicznych to najbardziej lubię mydełka. Są tak ładnie pachnące, że po prostu poezja. No i skóra się inaczej zupełnie zachowuje po ich stosowaniu. Nie robi się taka sucha, jak przy zwykłych mydełkach. Pozdr.

michas901

Posty: 16

 
Ja to mam znajomą, która jakiś czas temu handlowała kosmetykami, to ona pewnie by coś mogła polecić bardziej. Pogadam z nią pojutrze na kawie, to się dowiem co i jak! ;) Tymczasem uciekam.

sawas

Posty: 9