naturalna pielęgnacja i suplementacja online

naturalna pielęgnacja i suplementacja online

Kremy ujędrniające i wyszczuplające, zwłaszcza do nakładania na uda, brzuch, pośladki – jakie znacie, jakich używacie?

Oct714

Posty: 11

 
Ostatnio kupiłam sobie taki specjalny krem wyszczuplający do stosowania na pupę i uda i powiem, że faktycznie działa. Sama nie wierzę, bo myślałam, że efekt jeśli w ogóle jakiś będzie to będzie malutki, ale mi już poszło kilka cm w obwodzie!

Prawnik44

Posty: 34

 
Kiedyś sądziłam, że bez ćwiczeń się nie da schudnąć, ale odkąd zaczęłam stosować różne kremy wyszczuplające i preparaty przyspieszające przemianą materii to zmieniłam zdanie;) Da się.!

Sweeperx

Posty: 23

 
Parę sklepów z takimi rzeczami widziałam w necie. Na pewno bym nie radziła kupować przez allegro, bo tam to już są produkty często nieznanego pochodzenia, lepiej poszukać na stronach producentów.

Namo

Posty: 18

 
U mnie to od dawna już cellulit się rozgościł na ciele...totalnie nie mogę sobie z tą pomarańczową skórką poradzić. A stosowałam już tyle różnych preparatów. ;/

Jacuś

Posty: 16

 
Hejoo! Przyłączam się do pytanka – gdzie takie preparaty można kupić? Ale oryginalne i naprawdę skuteczne?!

azbe

Posty: 20

 
Na pewno na takich rzeczach lepiej nie oszczędzać, jak coś jest za tanie, to dla mnie od razu podejrzane. Dobre środki muszą trochę kosztować. Takie jest moje zdanie. Choć z drugiej strony rozumiem, że nikt nie lubi przepłacać ;] Mozna czasami znaleźć jakieś promo albo zestawy

sertus34

Posty: 12

 
Nie wiem co tutaj podpowiedzieć, dawno nie kupowałam takich preparatów. Założę się, że powstały setki nowych sklepów z takim asortymentem. Trzeba by porównać sobie ofertę.

deamonix1

Posty: 29

 
W większości przypadków problem z otyłością to problem ze złą przemianą materii. Dlatego np mój brat może jeść tonami i nigdy nie tyje, bo ma dobry metabolizm. Ja dla siebie szukałam preparatu, który właśnie wyreguluje mój metabolizm i znalazłam na stronie www.beatwell.pl suplement o nazwie Detox-spalanie-odchudzanie. To naturalny produkty ziołowo – owocowy, który przyśpiesza trawienie, a hamuje łaknienie. Biorę to od miesiąca, jakieś 2 łyżeczki dziennie i już czuję jak woda ze mnie zeszła. Wcześniej czułam się jak nabrzmiały balon...!

Alexiii

Posty: 28

 
Mnie się bardzo dobrze stosuje kremy ujędrniające, nie wiem co bym bez czegoś takiego zrobiła...chyba tylko skalpel. A tak bezinwazyjnie można trochę obniżyć wiek skóry..przynajmniej pod względem wizualnym ;-)

Fowl1990

Posty: 19