Markowe perfumy, Anglia ??

Markowe perfumy, Anglia ??

Od niedawna mieszkam w Anglii i nie niezwykle orientuję się, gdzie można nabyć najtaniej perfumy. Podobno hurtownia perfum najlepsza. Może online coś polecicie?

mnichhhu8

Posty: 6

 
A jakbym chciała nabyć w detalu, to czy też się opłaca? Dużo słyszałam i czytałam, że perfumy projektantów w Anglii to ceny nawet o połowę niższe niż w Polsce.

codePerformance

Posty: 12

 
Anglia pod kątem cen w hurtowniach kosmetyków to kraina mlekiem i miodem płynąca :D Osobiście zawsze robię zakupy w jednym sprawdzonym miejscu https://makeupmania.eu. To pewne miejsce, oryginalne produkty.

Miki

Posty: 2

 
Proponuję zerknąć sobie na oferty z UK i porównać ceny. Niektóre markowe perfumy mają ceny porównywalne z naszymi, ale większość jest sporo tańszych. Jestem w Anglii od ponad trzech lat. Nietrudno jest tu znaleźć dobre oferty. Zwłaszcza jeśli chcesz kupić hurtem dają jeszcze większe zniżki. Hurtem nie chodzi o mega wielkie ilości :D

Lupusx

Posty: 3

 
Tzn. dokładnie ile da się zaoszczędzić na takich perfumach projektantów. Jestem ciekawa, bo może zaproponujecie tutaj jakieś wiarygodne źródło i się skuszę. Zawsze musi być ten pierwszy raz :)

Saagerrak

Posty: 32

 
Bo oprócz cen hurtowych przy pojedynczych zamówieniach można korzystać z promocji. W Anglii jest takich ofert od groma i trochę. Według mnie najlepiej pierwszy raz odwiedzić sobie taką hurtownię kosmetyczną osobiście.

Oct714

Posty: 4

 
Jestem w Anglii od kilku miesięcy i jak na razie sama ogarniam temat tanich perfum. W typowych sklepach i perfumeriach jest mnóstwo promocji. To prawda, że w hurtowniach będzie chyba jeszcze taniej. Jak coś konkretnego znajdę, to naturalnie nie zapomnę wrzucić na forum.

Gucio

Posty: 16

 
Nie narzekajcie. Większość hurtowni z perfumami w Anglii nie wymaga zamówień ogromnych ilości. Jest zwykle podana cena, od której realizują zamówienia z przesyłką. A bezpośrednio to możesz przyjść i kupić sobie jeden flakonik :)

upierdos45

Posty: 14

 
Przegapiłam okazję, żeby znaleźć coś jak byłam na miejscu :( Ale też wiem, że sporo hurtowni kosmetycznych realizuje zamówienia online dla klientów spoza kraju. A cenowo to wygląda oczywiście bardzo korzystnie.

matek562

Posty: 9