gdzie kupić kosmetyki naturalne

gdzie kupić kosmetyki naturalne

Witam. W jakich sklepach kupujecie kosmetyki? Chodzi mi o sklepy internetowe z dużym asortymentem i dobrymi cenami? Fajnie, jakby w ofercie były też naturalne kosmetyki.

mikesmith0103

Posty: 1

 
Jeśli kupujesz w sprawdzonej miejscu, to nie ma się czego obawiać. Przede wszystkim trzeba się nauczyć czytać składy. Trzeba wiedzieć, za co jest odpowiedzialny dany składnik, a wtedy nie ma żadnego problemu. Ja na przykład kupuję kosmetyki w tym sklepie https://e-naturalne.pl/ i mam pewność, że wszystkie są organiczne i bezpieczne.

Sysek56

Posty: 28

 
Może się przyjrzyj swojej diecie? Może za mało wody pijesz? Taka sucha cera to nie bierze się znikąd. Musisz mieć wysuszony organizm, potrzeba Ci nawilżenia.

johncena67

Posty: 9

 
Ja mam taki sklepik w Warszawie, właściwie w centrum, chyba zna go każdy, kto kupuje takie kosmetyki. Ceny nie są tam najniższe, bo to w końcu Warszawa, ale wybór jest naprawdę fajny i kosmetyki są dobre.

Greed

Posty: 19

 
Dobre są też takie kremy opatrunki, bo one zapobiegają utracie wody. Proponowałabym też zastosować czysty kwas hialuronowy na skórę, wiąże wodę i naskórek tak szybko nie wysycha.

Dzidzia

Posty: 2

 
Ja kupuję zwykle w aptekach. Mam jakieś takie przekonanie, że w aptece te kosmetyki są przechowywane w dobrych warunkach i wtedy świetnie działają.

BOBOBO%6

Posty: 3

 
Też mam taką skórę i pomagają mi dermokosmetyki na AZS. W sumie nic innego mi tak dobrze nie nawilża.

WiQ111

Posty: 17

 
Moim zdaniem pielęgnacja to jedno, ale przy wybitnie trądzikowej skórze na pewno problemem może być też dieta. Zrezygnowałabym na Twoim miejscu ze słodyczy, tłustych i smażonych potraw, a najlepiej to sobie jeszcze zrobić testy na nietolerancję pokarmową. Uwierz mi. W mojej rodzinie był taki przypadek, że dziewczyna nie mogła wyleczyć trądziku niczym. Stosowała kosmetyki specjalnie do takiej skóry i one pomagały, ale wyleczyła się dopiero wtedy, gdy się okazało, że jest uczulona na laktozę i przestała jeść mleko i produkty mleczne.

benia

Posty: 2