Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Posty: 2

 
Robią teraz tych kosmetyków miliony, samych marek są dziesiątki a każda ma ileś tam produktów na twarz, na ciało, do pielęgnacji włosów paznokci i całej reszty. Wybór nieograniczony ale z jakością bywa różnie.

Motospec

Posty: 2

 
Świetnie się czuję odkąd zamieniłam zwykłe kosmetyki na dermokosmetyki Lynia (tutaj zamawiam: e-naturalne.pl). O wiele lepsze wchłanianie kosmetyków, inna konsystencja, no i sam skład jest naturalny oparty o takie rzeczy jak aktywny węgiel, prawoślaz, egzotyczne owoce itd.

wisła1905

Posty: 4

 
Dużo kosmetyków można sobie zrobić samemu w domu, choćby taki prosty peeling z ziarenek kawy jest bardzo prosty w przygotowaniu a przynajmniej człowiek dokładnie wie co stosuje.

Penio

Posty: 3

 
Polecić to nie ma czego bo każda osoba jest inna i każdy ma inne potrzeby jeśli chodzi o kosmetyki także trzeba sobie samemu coś dopasować na zasadzie prób i błędów moim zdaniem.

dermuster

Posty: 3

 
I tak się dużo poprawiło jeśli chodzi o jakość kosmetyków między tym co teraz i co kiedyś. Tylko mam wrażenie że ludzie sobie szkodzą trochę nadużywaniem różnych kremów preparatów i tak dalej czym po prostu rozlewniają skórę – jeśli tak to można nazwać. Ale to moja prywatna opinia, nie jestem dermatologiem :)

oligard

Posty: 5

 
Trzeba zwracać uwagę na etykiety na kosmetykach bo serio można się zdziwić czego producenci tam nie pakują do środka. Mam znajomą chemiczkę która mi ostatnio troche o tych wszystkich substancjach naopowiadała.

piehoot

Posty: 9

 
Z kosmetykami jest o tyle trudniej że przeciętny klient nawet nie wie na jakie składniki patrzeć w szamponach żelach i całej reszcie, więc kupuje trochę po omacku. Z żywnością to już bardziej wiemy że różne E, wzmacniacze i tak dalej lepiej omijać.

Kitas

Posty: 3