jaki peeling polecacie

jaki peeling polecacie

Czy peeling dobiera się do konkretnego rodzaju cery, czy bardziej uniwersalne i właściwie wszystko pasuje? Czy możecie mi odpowiedzieć?

asia

Posty: 1

 
Peeling u profesjonalistki najlepiej. Możesz też własny przynieść, u mnie akurat nie ma z tym większych problemów.

Marko

Posty: 3

 
To faktycznie sprawdzony peeling. Wiele kosmetyczek poleca swoim klientkom. Jestem jedną z nich :) Tak naprawdę to nawet opaleniznę peeling potrafi podkreślić, a mało kto o tym w ogóle wie :)

witek789

Posty: 9

 
Do stymulacji cery tłustej latem to polecam https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-AHA-30/1276, bo dobrze wyrównuje właśnie, mniej problemów trądzikowych przy zerowym udziale substancji chemicznych, szkodliwych dla organizmu. Takie kwasy możesz właśnie zastosować w domowych warunkach, a nie w wyspecjalizowanych gabinetach medycyny estetycznej, więc nie przepłacasz.

saradonin

Posty: 3

 
No właśnie, jak chodzisz z maseczką teraz to peeling usuwa zanieczyszczenia po prostu ze skóry, a czerwona twarz i tak szybko znika. Na weekend sobie rób i testuj różne specyfiki. Akurat tutaj w dyskusji ciekawe polecenia, bo sama używałam wielu produktów z tego sklepu. Wiarygodny.

daria34

Posty: 12

 
Jak chcesz rozjaśnić cerę to zrobisz to tym peelingiem spokojnie uważam. Naturalny skład nawilża mocno, a latem to wręcz obowiązkowe. No i po takim zabiegu lepiej się za bardzo na słońce nie wystawiać, bo ryzyko podrażnień.

qwed

Posty: 26

 
Jak masz cerę tłustą to raczej peelingi z kwasem mlekowym, cytrynowym. Skład peelingu wiele znaczy, natomiast też właściwa aplikacja i ochrona oczu. Z tego powodu lepiej na coś lżejszego stawiać, jeżeli się dopiero uczysz tematu.

wisła1905

Posty: 17

 
Jak złuszczasz to skóra się stopniowo wzmacnia, a oleje roślinne szczególnie dobrze działają na pielęgnację teraz. Wcieraj spokojnie peeling, nie śpiesz się, równomiernie rozprowadzaj. To bardzo ważne, żeby ścierać w sposób umiarkowany.

Yuri20

Posty: 6