Perfumy męskie firmy davidoff

Perfumy męskie firmy davidoff

Witam serdecznie. Czy możecie mi podpowiedzieć, na jakie rabaty i ceny perfum mogę liczyć, gdy moim priorytetem jest hurtownia perfum? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Bankowy

Posty: 6

 
Widzę, że niektórzy narzekają na to, iż perfumy męskie davidoff są droższe od zwykłych perfum nieznanych marek.

Porównajcie sobie choćby to, ile zwykłych perfum musicie użyć, aby czuć było zapach, natomiast ile perfum Davidoff. Różnica w jakości jest zauważalna i wydaje mi się, że za to właśnie się płaci.

Proste i logiczne chyba dla wszystkich :)

Marioleczka

Posty: 4

 
Zupełnie nie wiedziałem, w jaki sposób wybrać perfumy męskie davidoff, ale dzięki Waszym wypowiedziom na tym forum dyskusyjnym nieco ukierunkowałem swoją decyzję i wybrałem spośród najbardziej odpowiadających mi nut zapachowych. Dla laika w świecie perfum te forum to naprawdę cenne źródło informacji, z którego można wiele się nauczyć :)

namok

Posty: 17

 
Na chwilę obecną odkładam sobie pieniądze na perfumy męskie Chanel, bo niesamowicie spodobały mi się u przyjaciela. Co prawda nie są tanie, ale nie będę używał ich na byle okazję, a tylko wówczas, gdy naprawdę będę chciał się wyróżnić swoim zapachem w towarzystwie :)

krzysioo0

Posty: 6

 
Dziewczyna zakupiła mi perfumy męskie versace, niemniej jednak nie miałem pojęcia, iż one były takie drogie. Przekonałem się o tym dopiero wówczas, gdy przystąpiłem do ich poszukiwań, albowiem mi się skończyły, a zapach niezwykle przypadł mi do gustu. Tak czy siak dokonałem tego kupna.

repta32

Posty: 24

 
Moim numerem jeden od kilku lat pozostają perfumy męskie Gucci.

Kupuję je zawsze w tym samym miejscu: https://makeupmania.com.pl/108-gucci. Nie chcę ryzykować podróbek. Sprawdźcie te perfumy i dopasujcie zapach do swoich indywidualnych potrzeb, a z całą pewnością nie pożałujecie.

Miłego dnia :)

fruster

Posty: 13

 
Do niedawna nawet nie miałem świadomości, iż istnieją perfumy męskie chanel.

Myślałem, że ta marka jest zarezerwowana dla kobiet, natomiast miło się zaskoczyłem, gdy w drogerii spotkałem męskie perfumy Chanel. Ich zapach jest znakomity, a cenę można nazwać akceptowalną.

Budowlanic23

Posty: 23