Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kremy anti anging 50 plus z naturalnym składem – ktoś coś? Muszę coś takiego znaleźć mojej mamie, chciałam jej zrobić prezent na urodzinki. Jeśli orientujecie się co do sklepów specjalizujących w takich ekologicznych, zdrowych kosmetykach to proszę o inf!

Nikuś23

Posty: 5

 
Warto poszukać w Enaturalne. Parę razy u nich na stronie e-naturalne.pl robiłam zakupy i nie narzekam. Produkty mają oryginalne o naturalnym składzie, bez zapychaczy i wypełniaczy które mają tylko objętość zwiększyć a żadnej wartości dla skóry nie wnoszą. Fakt że takie naturalne eko kosmetyki bywają trochę droższe, ale z drugiej strony są rzeczywiście zdrowe, nawilżają, regenerują i to czuć i widać różnicę.

Jasio234

Posty: 6

 
Największym minusem tych zwykłych ogólnodostępnych kosmetyków jest to że przesuszają skórę. Nawet te kremy nawilżające to działają doraźnie, ale w dłuższej perspektywie to skóra się robi przesuszona.

Nargil

Posty: 27

 
Dobrze jest prowadzony sklep z kosmetykami na www.e-naturalne.pl. Można dostać u nich dużo algowych maseczek na przykład. Wszystko naturalne, łagodne dla skóry. Powiem szczerze, że już dawno się oduczyłam kupowania kosmetyków normalnie w drogeriach. Albo apteka i dermokosmetyki, albo sklepy specjalistyczne z naturalnymi rzeczami. Cera jest mi za to naprawdę wdzięczna i widzę efekty.

bartek33

Posty: 8

 
Miałam taki czas, że zwracałam dużo większą uwagę na jakość kosmetyków których używam, ale jakoś ostatnio po prostu nie mam za bardzo do tego głowy. Kupuję cokolwiek, nie wgłębiam się za bardzo w składy.

codePerformance

Posty: 13

 
Sama jestem teraz na etapie kompletowania sobie kosmetyków i głównie są to dermokosmetyki. Bardzo bym chciała częściej ze szminki na przykład korzystać ale mam wiecznie tak spierzchnięte usta że szminka po prostu po iluś godzinach zaczyna źle wyglądać. Macie na to jakiś sposób?

Marko

Posty: 6

 
Z kosmetyków to ostatnio mam fazę na mydełka. Akurat niedawno praktycznie pod blokiem otworzył mi się sklep z mydłami naturalnymi różnego typu, także co jakiś czas sobie dokupuję – marchewkowe rządzi!

adam_r

Posty: 6

 
Co do naturalnych kosmetyków to na pewno E-naturalne ma sporo takich produktów. Choćby maseczki Lynia z Francji można u nich dostać. Sama w ostatnim czasie regularnie stosuję oczyszczającą maseczkę algową z węglem aktywnym. Zabieg trwa parę minut, a przy moich problemach z trądzikiem to oczyszczanie jest super dokładne. Już widzę pierwsze efekty, skóra jest jaśniejsza, czystsza tak wizualnie ale też w dotyku nie czuć takiego przetłuszczania się jak wcześniej.

bruklin187

Posty: 6