Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Black_Riot

Posty: 1

 
Sprawdź, kto zaprojektował kosmetyk. Czasami za kosmetykami naturalnymi stoją nieźli specjaliści, a w innym przypadku amatorzy szukający szybkiego zarobku. Jak dla mnie kluczowa kategoria.

tigra32

Posty: 12

 
Popatrz, jakie składniki ludzki organizm traci wraz z wiekiem. Niektóre rzeczy można tylko wprowadzić od zewnątrz, chociażby kolagen. Z tego powodu kosmetyki naturalne tak dobrze działają.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Trzeba po prostu trafić na składnik. Na mnie widłak działał dobrze, na oparzenia. Peelingi algowe podobnie na regenerację naskórka.

xacax

Posty: 17

 
Polecam najpierw wizytę u dermatologa, żeby ci wykonał zaawansowane badania w laboratorium i wtedy zobaczysz, jakie składniki potencjalnie na ciebie najlepiej zadziałają. Nie ma sensu w ciemno brać kosmetyków, bo po prostu szkoda pieniędzy.

umberko3

Posty: 15

 
Ten składnik, który podaje się na początku etykiety występuje zazwyczaj w największej ilości, więc to dobra wskazówka przy analizie jakości kosmetyku.

vokalek

Posty: 27

 
Uważaj, żeby faktycznie eliminować z pielęgnacji skóry parabeny, bo można sobie zaszkodzić. A skórę z wiekiem coraz trudniej przywrócić do normalnego stanu.

namok

Posty: 4

 
Oleje kosmetyczne zapewniają ochronę przed utratą wody, więc latem bardzo polecam. Olej z pestek jagód jest bardzo ciekawym i niedrogim rozwiązaniem na praktycznie wszystkie problemy skórne.

Lupusx

Posty: 5

 
Bierz kosmetyki z upraw organicznych. U mnie ta zasada się zawsze sprawdzała i to chyba najlepsze preparaty pielęgnacyjne, niezależnie od marki.

minus56

Posty: 5

 
Jestem zwolenniczką stosowania samych ekstraktów do pielęgnacji skóry. Zamiast całego kosmetyku możesz kupić coś takiego https://e-naturalne.pl/pl/p/Ekstrakt-z-aloesu-zatezony-10-krotnie-101/639 . Na mnie ekstrakt z aloesu działa świetnie. Pomógł mi w wygładzaniu blizn potrądzikowych, czego nawet laser w gabinecie medycyny estetycznej nie zrobił. Grunt to podejść z głową do zakupów.

Fither

Posty: 7