kosmetyki AntiAging rekomendowane przez lekarzy

kosmetyki AntiAging rekomendowane przez lekarzy

Szukam dobrego, skutecznego kosmetyku na zmarszczki, mam na myśli kosmetyki z kwasem hialuronowym np. W sieci jest pełno różnych specyfików, kremów itd., dlatego pytam Was o coś, co same przetesowałyście.

figii

Posty: 6

 
kup sobie taki zestaw jak na touch com pl. Mesofill to są kosmetyki do aplikowania specjalnym urządzonkiem, ale w domku :) myślę, że to coś jak mezoterapia w gabinecie. Czytałam, że opracowali te metody przy współpracy z Akademią Medyczną w Neapolu, więc to profesjonalne kosmetyki. w zależności od tego, co chcemy osiągnąć, można używać różnych serum, mają takie z kwasem hialuronowym, olejkiem jojoba, witaminą C i wyciągami z różnych roślin.

StaryChemik

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o wszelkie preparaty na skórę, to ja wolę używać świeżych domowych składników. Może w ten sposób nie pozbędę się wszystkich problemów, ale jednak trochę działają, a przynajmniej nie używam chemii.

Wwalczuś

Posty: 26

 
Nie pomogę za bardzo, bo sama używam tylko zwykłego kremu nawilżającego, ale muszę powiedziec, że bardzo dobre rezultaty stosuje się przez głodówki :). dzieki nim nie tylko się chudnie troszkę, ale też oczyszcza organizm.

codePerformance

Posty: 8

 
Polecam poczytać o metodzie acthyderm touch – to jest coś, co opracowali przy współpracy z jakimś włoskim instytutem – i dzięki temu można nakładać kokltajle lecznicze i odzywcze (a nawet kwas hialuronowy) w domu.

Dersei02

Posty: 15

 
dla mnie bazą jest odżywienie od wewnątrz – czyli np. Mezoterapia. żadne kosmetyki, którymi się tylko smarujemy, nie dadza takiego efektu jaki zapewni wizyta w gabinecie medycyny estetycznej.

Hihi_WWW

Posty: 14

 
moja kosmetyczka mówi, że znaczna część problemów ze skórą i przedwczesnym starzeniem bierze się złej jakości wody i powietrza oraz niestety niewłaściwej diety czy problemów hormonalnych. dlatego im częściej chodzimy do gabinetu oczyścić twarz i kompleksowo ją nawilżać, tym lepiej.

namok

Posty: 8

 
Nie pomogę, bo też szukam :(

Satis00

Posty: 17

 
eh... teraz jest tyle chemii w jedzeniu, kosmetykach... od niedawna przeprowadziliśmy się z mężem do domku na wsi, prawie w lesie. prawie w ogóle przestałam używać jakichkolwiek kosmetyków, serio. tylko czysta woda – i mam ładną skórę jak nigdy dotąd. mam zamiar też przestawić się na warzywa z własnego ogródka i jestem przekonana, że to da dobre efekty.

zasscier76

Posty: 43

 
Używałam masę kremów, toników i nic nie działa tak skutecznie, jak bym sobie tego życzyła. Niestety, zauważylam, że tylko oczyszczanie u kosmetyczki pomaga na problemy skórne, a odmładzające zabiegi na zmarszczki itp., ale co z tego – skoro po jakimś czasie trzeba biec znowu. Nie stać mnie na to.

Laleczka

Posty: 9