Sposoby na lepsza skore

Sposoby na lepsza skore

Drogie panie, pytanie jest do was ;-) Korzystacie z kolagenu w tabletkach? Zastanawiam się nad kupieniem sobie czegoś takiego, żeby poprawić wygląd skóry i ewentualnie jakoś spowolnić jej starzenie. Tylko teraz pytanie – czy kolagen rzeczywiście cokolwiek poprawi i druga rzecz – jaki wybrać?

benia

Posty: 2

 
Ja to jedynym suplementem jaki w miarę regularnie uzupełniam to jest magnez. Też tutaj jest ból głowy zawsze z wyborem, bo są miliony magnezów i nie wiadomo który jest najlepszy który się wchłania i tak dalej.

Posty: 4

 
Dużo warzyw i owoców warto jeść, widzę to po sobie. Zwłaszcza marchewka świetnie mi robi na skórę, lepiej brązuje niż samooopalacze a jest dużo zdrowsza i tańsza ;)

EeZnak

Posty: 3

 
No cześć. Nie znam się za bardzo na kosmetykach, mam w łazience absolutne minimum socjalne jeśli chodzi o kremy, płyny, balsamy i tak dalej...ale za to moja siostra to mogłaby sklep otworzyć tyle tego kupuje :P

Snaaco

Posty: 15

 
Zaczełam miesiąc temu stosować kolagen od Noble Medica i powoli pojawiają się pierwsze efekty. Mogę polecić, to jest przede wszystkim naturalny kolagen morski, dobrze się wchłania, dodatkowo jest elastyna i antyoksydanty. Na stronie noblemedica.pl masz ich oryginalne produkty, to polska marka, co też mnie zaskoczyło na plus, bo myślałam na początku że to jakiś importowany suplement z zza granicy.

pawel253

Posty: 4

 
Życie nie jest sprawiedliwe...jeśli chodzi o cerę. Mam koleżankę która ani się zdrowo nie prowadzi ani zdrowo nie odzywia a cerą ma super ładną, jasną gładką, idealną...a ja się pilnuję ze wszystkim i ciągle jakieś wypryski mnie męczą...ech.

reklamos

Posty: 6

 
Teraz bardzo modne są różnorakie kremy odmładzające ale jakoś nie mam przekonania do takich wynalazków. Jednak krem nawet najlepszy zawsze działa od zewnątrz, nie wiem na ile jest w stanie jakoś w źródło problemu wniknąć, w głębsze warstwy skóry.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Sama czegoś szukam na swoją cerę, bo najlepiej ostatnio nie wygląda. Myślę że stres dużą rolę odgrywa u mnie akurat, odkąd zaczęłam mieć w pracy więcej nerwów i więcej obowiązków to skóra nagle mi się postarzała o parę lat...

miko_poz

Posty: 16