Testery perfum

Testery perfum

Hej. Jaki zapach polecacie kupić w prezencie kobiecie? :) Totalnie się na tym nie znam a chciałbym swojej narzeczonej dobrać odpowiednią perfumę...Druga rzecz – gdzie w sieci kalkuluje się kupować perfumy? Gdzie mają oryginalne i trwałe markowe zapachy?

Black_Riot 

Posty: 2

 
Raczej nie kupuję perfum online także nie pomogę co do sklepów. Ja generalnie rzadko kupuję perfumy bo dużo dostaję w prezentach czy to na święta czy to na urodziny i na przykład aktualnie mam 2 jeszcze w ogóle nie ruszone flakony.

beata77

Posty: 8

 
Za oryginalne lepszej klasy perfumy to trochę trzeba zapłacić. Mam takie wrażenie że w dużej mierze płaci się za markę, za te wszystkie kampanie reklamowe z wykorzystaniem gwiazd i celebrytów niż za faktyczny koszt wyprodukowania zapachu...

LEDledy

Posty: 6

 
Na bardzo duże zniżki można się załapać w sklepie internetowym http://testerownia24h.pl. Już kilka razy tutaj kupowałam – dla siebie, dla mamy, dla męża i jeszcze nikt na jakość nie narzekał. Mój Dior pachnie rewelacyjnie, zapach jest ze mną przez cały dzień, jest intensywny ale tez z drugiej strony nie dusi, nie męczy, nie jest za ciężki.

GGregbard

Posty: 9

 
Lubię cięższe bardziej intensywne zapachy a takich jest w sprzedaży stosunkowo niewiele, w każdym razie ja w sklepach tych sieciowych drogeryjnych to rzadko znajduję coś co mi się naprawdę spodoba.

audi80

Posty: 3

 
Moja żona to ma multum perfum, ja od roku używam ciągle tego samego Bossa i bardzo wolno mi schodzi. Nie wiem od czego to zależy – mało się psikam, czy jak? Żona perfumy o podobnej gramaturze to używa przez 3-4 miesiąc i jest koniec :P

hybris4

Posty: 26

 
Z kupowaniem perfum przez internet zawsze jest ten problem że zazwyczaj trzeba doliczać jeszcze koszt dostawy, dlatego jeśli zamawiać online i żeby to się miało opłacać to najlepiej zmówić się w kilka osób – ze znajomymi, z siostrą/bratem i tak dalej

Black_Riot

Posty: 9

 
Najdroższe perfumy jakie kupowałam kosztowały dwieście złotych, drogo można kupić taniej jeśli się poszuka. Jednak w internecie zapachy wychodzą sporo taniej niż w sklepach stacjonarnych.

45-YYY

Posty: 27