gdzie mogę kupić naturalne kosmetyki w necie?

gdzie mogę kupić naturalne kosmetyki w necie?

Ostatnio zaczęłam się trochę interesować medycyną naturalną, staram się też zdrowo jeść. I szukam w związku z tym także kosmetyków w zgodzie z tą filozofią, taką bez chemii, konserwantów, prabenów itd.

allegrowicz65

Posty: 7

 
Mogę z mojej strony polecić kosmetyki Make Me Bio. Bardzo fajne, pachnące, super się wchłaniają i są skuteczne. Skóra jest po nich doskonale nawilżona, czysta, świetlista. Kupuję też dla dzieci – szamponik i płyn do mycia. Te dla dzieci są troszkę droższe niż zwykłe kosmetyki z drogerii, ale bardzo wydajne, poza tym uważam, że to inwestycja w zdrowie maluchów i akurat na tym nie wolno oszczędzać – zwłaszcza, że malutkie dzieci teraz tak często mają różne alergie, a chemii wszędzie pełno dookoła.

wacek56

Posty: 10

 
Ja staram się po prostu od czasu do czasu zrobić sobie jakąś naturalną maseczkę na włosy lub skórę – z ogórków truskawek itd, a na włosy jajko – zaś np. na łupież pomaga sok z cytryny.

Oct714

Posty: 7

 
Myślę, że kluczowe znaczenie ma dieta, a niekoniecznie to, co wklepiemy w skórę. Staram się zaś w ogóle unikać kosmetyków, używam tylko mydła marsylskiego i oleju kokosowego do skóry. Tylko że to nie jest specjalnie wygodne, no ale działa całkiem nieźle jako natłuszczacz, zwłaszcza zimą.

radziomil

Posty: 40

 
Nie pomogę, bo sama szukam. Trochę nie ufam naturalnym kosmetykom, mam złe doświadczenia zwłaszcza z szamponami, wolę nic nie zmieniać na razie. A krem to najprostszy mam jaki można, dla dzieci. Nie ma najgorszego składu.

matek562

Posty: 9

 
Mam krem przeciwzmarszczkowy tej firmy www.makemebio.com i jestem bardzo zadowolona. Zawiera naturalny kolagen, witaminy – właściwie to samo, co zazwyczaj jest w kremach anti aging, ale tu wszystkie składniki są naturalnego pochodzenia, z pewnego źródła. Dla mnie super sprawa, bo boję się trujących składników – poczytajcie sobie choćby o parabenach...

dersu4

Posty: 13

 
Ja staram się wykorzystywać po prostu domowe sposoby – np. peeling z cukru itd. Ale faktycznie przydałoby się coś na co dzień.

sheinsane

Posty: 16

 
najlepsze kosmetyki to czysta woda! używam tylko butelkowanej, można też filtrować tę do mycia twarzy.

Bany07

Posty: 24