Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Sklep internetowy z kosmetykami – znacie jakiś ciekawy, dobrze zaopatrzony? Głównie chodziłoby mi o naturalne, ekologiczne produkty bez tony chemii w składzie, jakiś barwników, konserwantów za wielu itp.

benia

Posty: 2

 
Nie powiem żebym miała całą szafkę kosmetyków w łązience ale jednak trochę ich kupuję...:) Dużo z tego co mam to już w ogóle dawno przeterminowane, muszę chyba porządki porobić i trochę przerzedzić pojemniczki :)

ewa

Posty: 4

 
Rzeczywiście kremy na zmarszczki są tak drogie jak się słyszy? Z tego co wiem to za małą tubkę to trzeba i kilkaset złotych zapłacić czasami.

labuh

Posty: 8

 
Mi by się przydała zmiana szamponu i tak właśnie się przyglądam tym bardziej naturalnym, coś polecicie? Ogólnie chodzi o łupież, męczy mnie od roku i nie wiem jak z tym walczyć.

xacti

Posty: 17

 
Hej, ja raczej nigdy z cerą nie miałam problemów i mimo że już prawie 4 dychy na karku to jeszcze jakiś większych zmarszczek nie widzę u siebie – co geny to jednak geny, z tym nie wygrasz ;)

FiKra

Posty: 28

 
Warto szukać tych lepszej jakości kosmetyków i raczej nie brać z najniższej półki. Może i cenowo wyjdzie fajniej ale potem mogą się alergie pojawić i koszty leczenia całą tę oszczędność zniwelują ;P

Oct714

Posty: 11

 
Już zamówiłam prezent na gwiazdkę mamie i będzie to zestaw kosmetyków naturalnych ze sklepu e-naturalne.pl. Mają teraz takie komplety właśnie pod prezenty, w tym moim jest peeling, jest krem regenerujący i maseczki algowe. Całość ładnie opakowali, jest wstążeczka, super to wygląda – nic tylko ustawiać pod choinką. ;-)

Kitas

Posty: 11

 
Teraz klientki są bardziej świadome jeśli chodzi o gabinety kosmetyczne. Pytają, konsultują, same są czasami lepiej zorientowane w temacie kremów niż ja...Kiedyś ta wiedza była na dużo niższym poziomie.

Posty: 4

 
Za dobry kosmetyk trzeba swoje zapłacić, podobnie jak za dobre jedzenie, tak to już jest. Ja bym raczej na kosmetykach nie oszczędzała bo skórę ma się tylko jedną i teraz zresztą problemy dermatologiczne są bardzo częste.

23-Obert

Posty: 9

 
Tak się zastanawiam od jakiego wieku według was warto zacząć kremy przeciwzmarszczkowe stosować? Czy 30 to już jest okej, czy za wcześnie? Czy się w ogóle wiekiem nie sugerować tylko po prostu – jak pojawiają się delikatne już zmarszczki to warto reagować?

Demi45P

Posty: 9