Porównywarka AC

Porównywarka AC

Porównywarka z OC i AC byłaby mi potrzebna. Ktoś poratuje namiarem na jakąś przejrzystą? Bo jak na niektóre patrzę to mi się odechciewa...Poplątanie z pomieszaniem, totalnie ciężko się połapać.

Robosek

Posty: 4

 
Wiesz co, ja bym polecał różnego rodzaju porównywarki. Lepsze to niż łapanie polisy na szybko, pierwszej lepszej z brzegu. Najlepiej mi się korzysta z platformy na rankomat.pl. Jest szybko, mają duże zasięgi, biorą pod uwagę i mniejsze i większe ubezpieczalnie. Można u nich porównać oferty też w tych firmach, które są nieco mniej restrykcyjne jeśli chodzi o młodych kierowców, a sam mam taki status.

eXtreme23

Posty: 21

 
Nawet nie wiem ile mój brat teraz płaci ubezpieczenia. Ale w każdym razie ostatnio zmieniał firmę i miało mu wyjść dużo taniej. Jak się z nim spotkam za parę dni to podpytam co i jak.

johncena67

Posty: 14

 
Moim zdaniem to jest tylko jedna opcja żeby trochę mniej zapłacić za polisę. Trzeba porównywać oferty. Wiem, że większości ludzi się nie chce na to przeznaczyć czasu, ale warto, to się opłaci przy podpisaniu umowy.

johncena67

Posty: 15

 
Wiem, że ludzie teraz głównie z porównywarek korzystają. Ja jeszcze samochodu nie mam, ale się zasadzam na jedną Fiestę, bo kuzyn ma do sprzedania. Także może za jakiś czas sam będę szukał polisy...i coś czuję, że tanio nie znajdę.

deruner56

Posty: 22

 
No podrożały ostatnio ubezpieczenia, zwłaszcza mam na myśli OC, ale i tak jeśli się poszuka to można w miarę niezłe warunki znaleźć. Tylko trzeba porządnie porównać oferty i najlepiej wziąć pod uwagę kilkanaście albo i więcej różnych polis.

matek562

Posty: 7