Piękne serwisy obiadowe, pomocy

Piękne serwisy obiadowe, pomocy

Tak się składa, że jeszcze nigdy nie zamawiałam świątecznego serwisu obiadowego. W końcu czas to zmienić, bo teściowa mi ciągle marudzi, że w byle jakim talerzu to ona jeść zupy nie będzie:P

Szukam sprawdzonego sklepu z ekskluzywnymi zastawami!

Himer56

Posty: 19

 
Pozytywnie mnie zaskoczył sklep serwisy-obiadowe24.pl.

Mega szybka wysyłeczka, wszystko odpowiednio zabezpieczone, w ogóle dobry kontakt ze sprzedawcą. Właściwie pierwszy raz zamawiałem talerze online i trochę się bałem, ale wszystko było OK.

ZaNK3R

Posty: 22

 
Dobre rzeczy mieli ostatnio na http://serwisy-obiadowe24.pl.

Kupowałem tam ekskluzywny serwis kawowy dla siostry i szwagra. Co do kwestii technicznych – wysyłka, cena i kontakt, wszystko w porządeczku:)

gregBard

Posty: 14

 
Przystępne ceny jak na porcelanowe serwisy można znaleźć na portalu http://serwisy-obiadowe24.pl. Myśmy z mężem kupowali serwis obiadowy dla siebie i prezentuje się naprawdę ślicznie.

Brakowało nam takiego typowego odświętnego serwisu, żeby wyłożyć gościom, teraz już mamy :))

Daniel.E

Posty: 19

 
Jakiś czas temu zadałem podobne pytanie na jednym forum i niestety nie było zbyt dużego odzewu...Może tutaj Ci się poszczęści :))

Pozdrawiam.

Bernatsti

Posty: 38

 
Do swojej restauracji zamawiałem niedawno zestaw kawowy i herbaciany. Bardzo stylowe wzory dzbaneczków i filiżanek znalazłem na stronie serwisy-obiadowe24.pl.

Zestaw, który ja sobie wybrałem to polska produkcja, ale mają też ciekawe rzeczy z importu.

NaMber

Posty: 25

 
Ogólnie polska porcelana ma bardzo dobrą opinię na świecie, podobnie jak polskie szkło. Także warto byłoby się rozejrzeć za sklepem z polskimi produktami!

showmemore43

Posty: 16

 
Na serwisach aukcyjnych można czasami znaleźć fajne oferty, jeśli chodzi o takie serwisy. Ostatnio dość tanio kupiłem niewielki zestaw herbaciany. Akurat była licytacja i mi się pofarciło.

Trasiek2

Posty: 25