Skutery elektryczne

Skutery elektryczne

Hej, jaki waszym zdaniem skuter elektryczny dla seniora się sprawdzi? Mam budżet w granicach 10 000 złotych, a jak będzie trzeba to do 11 000 złotych. Czy w tej cenie można coś rozsądnego i przede wszystkim jakościowego znaleźć? Proszę o wskazówki.

mirekp2005

Posty: 1

 
Chyba teraz najpopularniejszy skuter elektryczny wśród seniorów, https://www.prohealth.pl/aktywnosc-mobilnosc/skutery-elektryczne/skuter-czterokolowy-8-km-h-saturnus-4.html. Można dopasować do każdego wzrostu moim zdaniem. Układ fotela jest elastyczny. Praktycznie wszystko poddaje się regulacji. Ten sklep ma o tyle dobre warunki, że dostarcza skuter pod wskazany adres i dają 2 lata gwarancji, faktycznie uczciwej. Jakoś szybko nie jeździ może, ale 8 km/h wystarczy, żeby zachować maksymalne bezpieczeństwo. U mnie w rodzinie porusza się na tym skuterze senior i jest bardzo zadowolony. Skuter w pewnym wieku zastępuje nogi, nie ma takiej męki.

KRK-Gosiaa

Posty: 26

 
Skontaktuj się z prohealth.pl. Zamawiałem u nich skutery elektryczne tacie i mamie pod różne potrzeby. Od dwóch lat zero problemów serwisowych. Bardzo dobre odpowiedzi na maila przed zakupem pojazdu. Karty techniczne od ręki. Starają się faktycznie pomóc człowiekowi. Wyjaśniają, czy w danych warunkach skuter elektryczny się sprawdzi. Jestem bardzo zadowolony, że na nich trafiłem. Wcześniej nawet o takich pojazdach nie miałem pojęcia. Dopiero życie wymusiło zainteresowanie.

namok

Posty: 6

 
Najlepsze jest to, że taki skuter elektryczny nie wymaga ubezpieczenia, czy specjalistycznych uprawnień. Kupujesz i jeździsz bez kłopotów formalnych.

hubertus

Posty: 6

 
My uzupełniliśmy skuter jeszcze dodatkowym koszykiem i plecakiem z tyłu fotela. Dużo można zapakować, bez straty dynamiki jazdy.

Takumi

Posty: 20

 
Sprawdź jeszcze wydajność ładowania, jakość wykonania elementów. Używanych modeli raczej nie polecam, bo zazwyczaj mocno tracą na wydajności w terenie, opony trzeba zmieniać częściej.

Kitas

Posty: 9

 
Elektryczny najlepszy, bo mniej problemów serwisowych. Martwisz się tylko o regularne ładowanie i żywotność akumulatora, a ta jest zazwyczaj bardzo duża. Minimum dwa lata gwarancji i przydałoby się wstępne przeszkolenie przez sprzedawcę.

Zdzichu

Posty: 18

 
Dobrze, jeżeli jest łatwe sterowanie, np. kciukiem. Skuter powinien się przede wszystkim dobrze sterować, nawet przy dużych problemach ruchowych. Warto również uprzedzić okoliczne sklepy, czy inne instytucje, do których twoi najbliżsi często zaglądają.

Accoun44

Posty: 22