Skuteczna firma windykacyjna potrzebna na już !

Skuteczna firma windykacyjna potrzebna na już !

Poradźcie mi proszę, bowiem mam spory problem. Klienci nie płacą mi należności, ja sam przez to mam długi i zwykle aż krew mnie zalewa, poszukuję dobrej firmy windykacyjnej, jaka raz na zawsze rozprawi się z klientami – oszustami, których mam faktycznie mnóstwo.

Jeśli znacie jakąś firmę to mi podajcie.

grax1

Posty: 20

 
Kurcze tak to właśnie jest.. zaufaj ludziom i da jim troszkę wolności to cię kopną w d* :/ wiem jak to jest natomiast ja załatwiam takie sprawy sameu, już się nauczyłem jak robić i co spisywać, żeby wszyscy było cacy i ustrzec się przed oszustami. No niestety Polacy to cwaniacy i nie zawsze w sensie pozytywnym. Wszyscy mają mało kasy i ja to rozumiem, natomiast żeby (mówiąc prosto z mostu) okradać siebie na wzajem? Ciężko pracowałem na to co mam i nie pozwalam już sobie na jakieś szachrajstwa, wierzę, że też dasz radę. Mariusz

Pamooko

Posty: 25

 
Jak szukasz windykacji to ja mogę polecić firmę, z jakiej ja korzystam, albowiem jestem zaspokojony i zciągneli faktycznie sporo długów z moich nierzetelnych partnerów i klientów. Mój biznes jest wielopoziomy, wobec tego jeden brak wpłaty wstrzymuje cały proces, zaś co za tym idzie mam wielkie opóźnienia, dziś się tym nie martwię i po prostu zostawiam czarną robotę komuś innemu ;) nieraz ich podziwiam jak oni sobie z tym wszystkim radzą, boj zaś bym nie umiał. http://www.prestige-incasso.pl tu masz formularz kontaktowy do nich.

saradonin

Posty: 31

 
Jejku..

chciałabym Ci niezmiernie pomóc, zapewne dużo ci wiszą i poprzez to masz nei jedynie kłopoty finansowe niemniej jednak i dużo stresu, zaś stres sprawia dużo chorób. Ja będę trzymam mocniutko kciuki za ciebie, aby ci się tam wszystko wyjaśniło. Mój wujek też czasem trafia na ludzi, którzy nie chcą płacić, niemniej jednak on prowadzi serwis aut (i robi to dobrze) i po prostu jak ktoś nie chce płacić to autem nie wyjedzie. Ja nie wiem częstokroć ludzie się zgadzają na cenę zaś potem nagle cena im się nie podoba, albo zaczynają negocjować jakoś ostro. :/

kwiat_r151

Posty: 30

 
Dzień dobry, ja też miałem kłopot z tego typu osobnikami, którzy pomimo zadowolenia z podpisania umowy i co najlepsze zadowoleni zarówno ze współpracy nie chcieli płacić ustalonej poprzez nas szybciej ceny na jaką też się zgadzali. Jat ego po prostu nie pojmuję, lecz już się tym tak nie przejmuję, bo właśnie wynajęłem taką firmę, która za mnie ściga oszutów. www.prestige-incasso.pl to jest ich strona, firma jest z Łodzi, lecz obsługują całą Polskę.

Gorąco trzymam kciuki abyś wyszedł na własne.

Pięknaaa12

Posty: 37