Praca drb, co polecacie

Praca drb, co polecacie

Co sądzicie o firmach odzyskujących odszkodowania powypadkowe i zatrudniające ludzi na zasadzie prowizji? Czy jest w Polsce uczciwa firma, mająca profesjonalny tryb rozwoju kwalifikacji zawodowych?

ciopix

Posty: 27

 
Kontakty międzyludzkie liczą się w tej robocie i wyprzedzanie konkurencji. Trzeba mieć nerwy, żeby spotykać się z ludźmi w szpitalach, pozyskiwać nowe numery telefonów od poszkodowanych. Ludzie czasami myślą, że jesteś jakimś akwizytorem. Musisz szybko ich przekonać, że chcesz pomóc, a oni dostaną prawdziwe pieniądze.

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Zapytaj dobrego na rynku agenta odszkodowań, czy nie da się z nim nawiązać partnerstwa. Lepiej u kogoś się załapać, żeby cię wprowadził na rynek. Ci najlepsi mają ogromną liczbę spraw miesięcznie i zawsze przyda im się pomoc.

Lesny

Posty: 25

 
Ja nawiązałem współpracę z www.praca-odszkodowania.pl i dostałem po szkoleniu opiekuna, który mnie krok po kroku wdrożył do obowiązków. Można zarobić o wiele więcej, jeżeli masz partnerów.

Zdziwiłem się, ile osób potrzebuje odszkodowań, poważnie ;)

Dosti

Posty: 20

 
Współpracuję z lokalną firmą i jestem zatrudniony na stanowisku agenta odszkodowań. Jak pozyskuję klienta rozliczają się ze mną umową o dzieło. W międzyczasie normalnie pracuję w galerii handlowej na trzy czwarte etatu.

Fajny zarobek, jak cię dobrze przeszkolą.

eGall

Posty: 25

 
W ExpertDRB masz szkolenie, solidny i uczciwy system prowizyjny, a także kontakt z opiekunem. Niewiele jest firm w kraju, które mają taką solidną ofertę współpracy dla osób totalnie bez doświadczenia zawodowego w dziale odszkodowań.

Tutaj masz ich stronę internetową www.praca-odszkodowania.pl.

Cronxxx

Posty: 38

 
Ja, np. pracuję w tym zawodzie z przekonania, że potrafię komuś pomóc. Chociaż w większości firm są rozliczenia prowizyjne to z czasem możesz zyskać etat, szkolić innych, proponować własne rozwiązania.

Polecam ten dział rozwoju zawodowego, jak najbardziej.

bienkus22

Posty: 27

 
Koniecznie trzeba czuć współczucie do osób pokrzywdzonych i umiejętnie proponować im warunki. Nie możesz być rekinem, ale raczej partnerem. Nieetyczne działania w tej branży są od razu skazane na porażkę.

Budowlanic23

Posty: 23

 
DRB Centrum Odszkodowań to niezła baza współpracy na początek. Najważniejsze jest to, że pracując z nimi nie dokładasz do interesu, a możesz się nauczyć podstaw kontaktu z klientem.

Zapoznaj się z tabelą prowizji na http://www.praca-odszkodowania.pl. Na pewno będziesz chciał nawiązać z nimi kontakt.

Rimano

Posty: 17