dobre biuro nieruchomości Białystok

dobre biuro nieruchomości Białystok

Cześć, czy waszym zdaniem opłaca się współpraca z białostockimi biurami nieruchomości (pośrednikami), czy raczej samodzielnie wystawiać i się bawić w formalności?

englandrm

Posty: 2

 
Prezentacja nieruchomości jest najczęściej bezpłatna, więc możesz nawet na cały dzień oględzin się umówić. Warto też porozmawiać z właścicielem, jeżeli jest taka możliwość, dlaczego w ogóle sprzedaje, jak jest naprawdę dobra oferta.

Miki789

Posty: 4

 
Kupiłem gospodarstwo rolne przez https://em5.pl i obecnie rozkręcam fajny biznes na obszarze turystycznym. Była bardzo dobra oferta i aż się zdziwiłem na początku, że ktoś tak wystawia. Podejrzewam, że sporo podobnych perełek. Umówiłem się na prezentację i od razu wiedziałem, że jest wszystko w porządku. Nie nakręcają makaronu na uszy, tylko realnie pomagają inwestorom.

Pamooko

Posty: 21

 
Z pośrednikiem rynku nieruchomości masz po prostu większe bezpieczeństwo transakcji. Trzeba też pamiętać o dokładnym sprawdzeniu stanu prawnego, czy na nieruchomości nie ciąży jakieś kosmiczne zadłużenie, bo i to się zdarza.

MisiekKce

Posty: 15

 
Przyznam, że teraz umowy na wyłączność się sprawdzają. Znacznie lepsze podejście do sprzedaży. Poza tym pośrednicy teraz muszą zdawać egzaminy. To już bardziej profesjonalny biznes niż jeszcze po ostatnim kryzysie finansowym.

Joe

Posty: 4

 
Umowa na wyłączność tylko. Wtedy masz większą jakość działania. Zapytaj też o możliwość przygotowania fachowych zdjęć do sprzedaży. Bardzo pomocna sprawa.

Gucio

Posty: 11

 
Samodzielne wystawianie nieruchomości na sprzedaż to koszmar, krótko mówiąc. Mam z tym przeżycia i nikomu nie polecam. Umawiasz się z niekonkretnymi ludźmi na prezentacje. Tutaj obiecują, tracisz tylko czas. Lepiej przekazać to profesjonalistom, którzy mają lepsze zaplecze marketingowe, krótko mówiąc.

BenK000

Posty: 2

 
Samodzielnie na pewno tak dobrze mieszkania do sprzedaży nie przygotujesz, jak wyspecjalizowany pośrednik. Ewentualnie możesz szukać dobrego fotografa, ale to już dużo zabawy.

syrena88

Posty: 11