Dobry Serwis samochodowy Nowy sącz

Dobry Serwis samochodowy Nowy sącz

Potrzebuję speców od elektroniki samochodowej w Toyotach, ktoś coś? Jeśli macie kogoś sprawdzonego, zaufanego, kto jeszcze dodatkowo nie zedrze ze mnie wielkich pieniędzy to piszcie.

warter88

Posty: 2

 
Sam jestem w małym kłopocie bo mechanik do którego jeździłem się przeprowadził za granice i zostałem trochę na lodzie...także sam szukam kogoś uczciwego.

zooazool

Posty: 24

 
Zaskoczyło mnie ostatnio jak zacząłem sobie porównywać cenniki rożnych warsztatów w okolicy jak bardzo się potrafią ceny różnić. Raczej myślałem, że jest porównywalnie a tutaj rozbieżności jednak bywają ogromne.

Madzia

Posty: 9

 
Z klimatyzacją jestem regularnie w Bosch Tour w Nawojowej, w sumie tylko z klimą do nich podjeżdżam sobie bo raz że mają dobry sprzęt do czyszczenia a dwa że cenowo się nawet fajnie u nich idzie dogadać.

derwer56

Posty: 8

 
Od paru sezonów głównie z oponami kursuję do Nawojowej do Bosch Service, kontakt do nich masz na boschtour-nawojowa.pl. Szybka wymiana, zawsze mi też przy okazji sprawdzą gumy czy bieżnik się zgadza, czy się za bardzo nie wytarł itd.

Kolekcjoner

Posty: 30

 
Z warsztatami to obeznany nie jestem, bo samochodu nie mam własnego, ale wiem że mój ojciec gdzieś jeździ pod Nowy Sącz, ale gdzie dokładnie to się jeszcze zorientuję co i jak.

Batiatus

Posty: 23

 
Mam mechanika w Bosch Tour, warsztat jest w Nawojowej to w sumie tuż przy Nowym Sączu, trzeba trochę odbić na południe. Robią wszystko od wulkanizacji, przez klimę, na wymianie silników kończąc.

Dyduchrr

Posty: 8

 
Ile tak w skali roku średnio wydajcie na mechanika? Ktoś to kiedyś może liczył? Jestem ciekaw jaka część wydatków idzie właśnie na szeroko pojęty serwis jak się ma samochód?

jagieloniab0000

Posty: 8