Tani pomysł na prezent

Tani pomysł na prezent

Kupię chętnie prezent dla dziecka z okazji pierwszych urodzin. Zastanawiam się nad obrazem imiennym, z dodanym do niego zdjęciem malucha.

kryzys

Posty: 15

 
Nie przesadź tylko z ceną i jakością. W końcu warto dać dziecku coś, czym można się na co dzień bawić. Polecałbym zawieszki imienne na drzwi lub obrazy przedstawiające dziecko. Ewentualnie podkładki pod talerze, kubki, itp. Bardzo praktyczne rozwiązanie.

Bernatsti

Posty: 38

 
Ciekawie sprawdzają się teraz w branży upominki, które zawierają w sobie imię lub zdjęcie dziecka. Znalazłam w dobrej cenie tego typu prezenty na stronie http://www.dekoratki.pl. P

osiadają świetne produkty umilające dziecku zabawę i jednocześnie wpływające na zwiększenie standardu wyposażenia wnętrza.

Fiflek

Posty: 27

 
Kupiłam ostatnio do pokoju dziecka naklejki fluorescencyjne z motywami kosmicznymi oraz samochodowymi. Święcące gwiazdy, itp. Bardzo dobra sprawa i w razie czego możesz w łatwy sposób zdjąć.

kamillysiakk

Posty: 24

 
Najprostsze zabawki są zdecydowanie najlepsze, ale przed ich zakupem radziłbym poczytać o ich składzie, wyeliminować potencjalnie niebezpieczne elementy, itp. Teraz większość produktów i tak podchodzi z Chin, dlatego skup się na ostrożnym doborze asortymentu dla dziecka.

eGall

Posty: 24

 
To zależy, jakich prezentów poszukujesz. Jeżeli interesują Cię podkładki pod talerzy, metryczki urodzenia, obrazki z motywem indywidualnym lub po prostu klasyczne zawieszki warto postawić na sklep http://www.dekoratki.pl, który takie elementy potrafi spersonalizować pod dziecko.

pietryn045

Posty: 31

 
Też zawsze mam problem z wyborem prezentów dzieciom. Pomysły na upominki dają na www.dekoratki.pl. Możesz wybierać zawieszki z imionami i zdjęciami, ciekawe podkładki lub wiele innych gadżetów przydatnych do aranżacji pokoju malucha.

Warto skorzystać, bo ceny są naprawdę niskie, biorąc pod uwagę całą branżę.

dzejs

Posty: 21

 
Ja zawsze sam robię upominki, jeżeli wychodzę do par, które mają dziecko. Możesz połączyć tego typu prezent z czymś robionym na zamówienie przez profesjonalistę. Spersonalizowane gadżety są teraz numerem jeden.

Annna1

Posty: 26