Sprzedaż płatnych typów, gdzie

Sprzedaż płatnych typów, gdzie

Ostatnio mam nerwa na piłkarzy z LM :P Co chwila mi jakiś zakład nie wchodzi...Chyba się zdecyduję na pomoc od profesjonalistów. Chodzi mi o doradztwo bukmacherskie...

Ktoś wie, gdzie dobrze typują?

HalskiPol

Posty: 16

 
Co jak co, ale w wielu sytuacjach już lepiej zainwestować kasę w niepewny sport, niż w niby pewne akcje, czy tam inne fundusze...Sam się o tym dobitnie przekonałem:P

Jarciow3

Posty: 33

 
Hej!!

Mam taki plan, żeby samemu zacząć działać jako zawodowy typer! Siedzę już 10 lat w zakładach i szczególnie dobrze znam lokalne podwórko w footballu, także polecam się!

Kwatuszek

Posty: 34

 
Mój sąsiad próbował sił jako typer na jakiejś internetowej platformie i początkowo szło mu dobrze, ale później jego notowania spadły i go wykopali...:)

Abaddon!123

Posty: 30

 
Wysoką skuteczność, jeśli chodzi o typowanie mają na stronie http:// www.gieldatypow.pl. Średnia roczna stopa zwrotów z zakładów wynosi 73 procent, czyli faktycznie dość wysoko. Moim zdaniem, jeśli chcesz zainwestować kasę to tutaj Ci się to opłaci lepiej, niż na jakiś funduszach inwestycyjnych itd.

Alexiii

Posty: 28

 
Mój kumpel siedzi od lat w zakładach bukmacherskich, więc pewnie on by coś więcej wiedział w temacie. Ja to zagram raz na rok, przy okazji jakiś specjalnych wydarzeń, typu walka Adamka, albo skoki, ewentualnie mecz repry w nogę.

usek

Posty: 44

 
Ciekaw jest ile kosztują takie płatne typy i jaki jest rzeczywisty procentowy wskaźnik wygranych...jeśli ponad 70 % to jeszcze bym w coś takiego wszedł, ale jak niższy to słaba opcja...

Jacuś3456

Posty: 28

 
Ja tam mam swój sprawdzony system typowania meczów i jakoś od lat na nim wychodzę na plus. Jest sporo fajnych portali online, ale najlepiej mi się myśli jednak na miejscu, w samej kolekturze.

RRrico

Posty: 21

 
U mojego kuzyna w Niemczech to płatne zakłady bukmacherskie są na porządku dziennym. Dziwne, że w Polsce jeszcze tak mało działa tego typu platform, bo to ciekawa alternatywa dla osób, które chcą jakoś rozsądnie zainwestować swoje pieniądze.

Jordy123

Posty: 18