drewno na domki drewniane

drewno na domki drewniane

Zastanawiam się nad podłogą z drewna i ogólnie tym materiałem konstrukcyjnym. Chciałbym jednak pogadać z jakimś producentem i poznać typową komercyjną ofertę. Znacie kogoś naprawdę dobrego?

ooops65

Posty: 23

 
Polecam Ci stronę www.holz-henkel.pl, bo mają wszystkie, najbardziej jakościowe gatunki drewna, w zdecydowanie niskich cenach. Jeżeli masz firmę to jeszcze tańsze rozliczenie będzie. Pozdrawiam wszystkich fanów drewnianych konstrukcji budowlanych :)

Garguł12

Posty: 24

 
Suszenie i optymalne struganie drewna, a do tego utrzymanie wilgotności to cechy kluczowe z punktu widzenia kupującego. Tylko zaawansowani producenci mogą zapewnić powodzenie takiej inwestycji. Nigdy nie rezygnuj z impregnacji, bo tylko zwiększysz ryzyko wystąpienia różnych problemów.

eGall

Posty: 25

 
Kupiłem jakiś czas temu deski podłogowe w www.holz-henkel.pl i przyznam, że mam kilka drewnianych powierzchni już do dyspozycji, ale takiej jakości jeszcze nie widziałem.

Tatusiek4

Posty: 22

 
Mam dom w pełni naturalny, drewniany i zupełnie lepiej się w nim czuję. Dwa lata temu przeniosłem się z bloku. Polecam wszystkim, którzy się jeszcze wahają nad takim rozwiązaniem.

wujtom

Posty: 35

 
Jeżeli zamówisz drewno w www.holz-henkel.pl to masz pewność braku zagrzybienia i utrzymania stałego mikroklimatu. To bardzo ważna decyzja, dlatego nie ryzykowałbym na twoim miejscu wykorzystania niesprawdzonych źródeł dostaw.

Tallulah32

Posty: 33

 
Zastanów się dobrze nad ochroną drewna, bo niektóre gatunki szybko się zmieniają pod wpływem temperatury.

NowePRO

Posty: 28

 
Zakup drewna i dobry projekt to kluczowe czynniki sukcesu, jeżeli chcesz cokolwiek z tego naturalnego materiału budować.

HARY1953

Posty: 27

 
Pamiętaj, że drewno miękkie najłatwiej obrabiać, a co za tym mniejsze koszty będziesz miał. Skup się też na impregnacji. To robią już na luzie jakościowi producenci.

EkstraIBM

Posty: 37