drzewa owocowe sadzonki, gdzie ?

drzewa owocowe sadzonki, gdzie ?

Witam serdecznie. Wpadła Wam w oko kiedykolwiek sadzonki krzewów hurtownia, która miała ponadprzeciętnie dobre ceny? Napiszcie.

dspk666

Posty: 4

 
Gdy chcecie kupić dużo sadzonek hurt powinniście zwrócić się do przedsiębiorstwa, które funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu. To wyższa gwarancja jakości produktów.

gregcie@

Posty: 14

 
Zawsze interesuje mnie wyłącznie żywa choinka na święta, którą nabywam za ich pośrednictwem: http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_choinka_na_swieta.php. Mogę polecić produkty dostępne w ofercie tego przedsiębiorstwa. Nie rozczarujecie się :-)

luluś45

Posty: 7

 
Około 6-9 złotych potrafią kosztować sadzonki drzew owocowych w hurtowniach. Wiem to z własnego doświadczenia, albowiem kilkukrotnie finalizowałem taki zakup w zaprzyjaźnionej hurtowni. Brałem kilkadziesiąt sadzonek, więc mogłem liczyć na rzeczywiście fajny rabat.

labuh

Posty: 26

 
Jeśli chodzi o drzewa owocowe sadzonki z mojego punktu widzenia dostępne są w bardzo akceptowalnych cenach. Nie mam wątpliwości, że wkrótce zrealizuję zamówienie z tej kategorii.

ero88

Posty: 7

 
Około 6-9 zł potrafią kosztować sadzonki drzew owocowych w hurtowniach. Wiem to z własnego doświadczenia, ponieważ kilkukrotnie finalizowałem taki zakup w zaprzyjaźnionej hurtowni. Brałem kilkadziesiąt sadzonek, więc mogłem liczyć na naprawdę fajny rabat.

Boberkowy

Posty: 2