księgowość internetowa

księgowość internetowa

Hej, witam! Od niedawna mam własną firmę, realizuję zlecenia na grafikę komputerową tak krótko i oględnie mówiąc. Potrzebuję pomocy w związku z prowadzeniem papierów. Jakie biuro księgowe doradzicie? Zależy na kontakcie z księgowym maksymalnie zdalnym.

andrew66

Posty: 3

 
Też by mi się przydało dobre księgowanie z zewnątrz bo jak na razie to sam z pomocą siostry próbuję sobie papiery ogarniać. Jeszcze dajemy radę, ale za jakiś czas jak firma zacznie więcej zleceń robić podejrzewam że może być ciężej.

wisła1905

Posty: 4

 
Internetowa obsługa dużo ułatwia moim zdaniem i też przyśpiesza wszystko. Ale trafić na firmę która ma doświadczenie w takim zdalnym podejściu to już jest inna sprawa. Ja póki co za dobrze nie trafiałem niestety...

umberko3

Posty: 15

 
Różne są biura rachunkowe, jedne preferują małe firmy które w ciągu miesiąca wyrabiają niedużo dokumentów do księgowania, a inne z kolei nastawione są na współpracę z ogromnymi przedsiębiorstwami gdzie księgowania idzie w setkach.

beata77

Posty: 7

 
Na pewno takie biura online mają tę przewagę że mogą lepsze stawki zaproponować. Odpadają im koszty związane z utrzymaniem stacjonarnego biura, a to już jednak spora różnica w opłatach jakie się ponosi.

@marcelko

Posty: 9

 
W przypadku takich małych firm jak moja – pracuję jako grafik komputerowy, nikogo poza sobą nie zatrudniam – to bardzo fajną korzystną cenowo oferuję ma biuro KPIR 50 ze strony kpir50.pl. Obsługa jest zdalna, można się z księgowym dogadać, sami generują dokumenty i wysyłają od ZUS czy US w zależności od konkretnej sytuacji. Cenowo jest okej i też z góry wiem ile zapłacę, nie ma jakiś ukrytych dodatkowych kosztów.

wisła1905

Posty: 9

 
W niektórych branżach myślę, że księgowość online będzie szczególnie wygodna, ale nie zawsze. Na przykład jak ktoś ma działalność jako gabinet lekarski, albo zajmuje się programowaniem i w ogóle IT to wtedy taka obsługa zdalna powinna się sprawdzić.

090913123

Posty: 12

 
Nie wiem które biuro by się sprawdziło. Sam widzę dużo ogłoszeń różnych księgowych online i póki co patrzę na te usługi trochę z dystansem bo osobiście wolę tradycyjny kontakt stacjonarny itd.

Greed

Posty: 15

 
Internetowa obsługa może być wygodna zwłaszcza dla małych firm. Jak ktoś jest samozatrudniony to bym coś takiego polecał. Lekarze, jacyś specjaliści z branży IT – myślę, że tutaj taka internetowa obsługa zda egzamin.

TomekK

Posty: 12

 
Mój kolega ma swój gabinet lekarski i z tego co wiem jemu obsługę prowadzi biuro internetowe. Jak będę się z nim widział w przyszłym tygodniu to zagadam jak mu to wychodzi i ile kosztuje. Ciekawe w sumie bo też planuję za jakiś czas ruszyć ze swoim biznesem więc dobry księgowy też mi się przyda.

astertu

Posty: 15