Okazik

Okazik

Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie portali internetowych które gromadzą dane na temat aktualnych promocji na zakupy online. Znacie takie strony, które śledzą promocje w sklepach internetowych i podrzucają namiary na takich sprzedawców?

andrew66

Posty: 3

 
Promocję na wakacje za granicą w jakimś ciepłym kraju to bym z pocałowaniem ręki wziął...ale z tego co widzę to chyba jakoś super nie zaoszczędzę w tym roku. Wezmę last minute zawsze to taniej, ale rewelacji raczej nie będzie. Swoje trzeba zapłacić.

xacax

Posty: 17

 
Przydałaby się taka strona z informacją o bieżących promocjach i wyprzedażach jakie robią sklepy. Bo tak od strony do strony przechodzić, to może człowiekowi dobry zabraknąć. W każdej branży sklepów online są tysiące.

piehoot

Posty: 9

 
Nie kojarzę takich stron z jakimiś zestawieniami promocji. Na pewno jest coś takiego jak zakupy grupowe i tutaj można czasami mniej wydać, zwłaszcza za jakieś usługi typu kosmetyczka, SPA, czy hotel.

Oct714

Posty: 10

 
Ostatni zaczęłam szukać promocji na wakacje na stronie okazik.pl i faktycznie jest z czego wybierać. Mają info o noclegach we wszystkich turystycznych regionach, także nieważne gdzie się planuje urlop to można sobie pokój tutaj taniej znaleźć, albo domek, bo mnie właśnie bardzie by domek letniskowy interesował. Mam już jedno miejsce na Mazurach na oku ale jeszcze się wstrzymam, może pojawi się coś lepszego.

Fowl1990

Posty: 15

 
Z chęcią bym z rabatów skorzystał a zwłaszcza z dobrej promocji na laptopa bo mi się przepalił ostatnio. Ech, jak myślę, o tym że co najmniej 2 tysiące będę musiał wydać to mi się ciężko na duszy robi.

yarpen2

Posty: 30

 
Bez promocji, bez wyprzedaży to na pewno miałabym dużo mniej ubrań w szafie niż mam. Nie ukrywam, że ja głównie wtedy idę do galerii z myślą o jakiś większych zakupach jak wiem, że będzie prowadzona jakaś większa akcja z rabatami. W przeciwnym razie raczej sobie ciuchów nie kupuję bo się nie opłaca.

Modniś

Posty: 3

 
Moja żona to jest łowcą okazji. Ostatnio jak robiliśmy zakupy w markecie to potem na paragonie się okazało że na 15 produktów ona wynalazła aż 8 które były po promocji sprzedawane. Nieźle, ostatecznie rabatów nam naliczyło na 15 zł także całkiem sporo.

syrena88

Posty: 2

 
Ja to często korzystam z kodów rabatowych na zakupy. To jest fajna opcja, można zawsze te parę procent zniżki dostać. Tylko że takich ważnych, aktualnych kodów to też nie jest jakoś super dużo dostępnych w sieci.

legia55

Posty: 6

 
Jest trochę takich stron z okazjami, ale nie zawsze na takich portalach niska cena idzie w parze z dobrą jakością. Ja to jednak nauczyłem się w życiu, że jeśli coś chcę mieć na dobrym poziomie to niestety ale trzeba dopłacić.

Marioleczka

Posty: 6