aranżacje wnętrz

aranżacje wnętrz

Witam serdecznie. Dobry specjalista od dekoracji wnętrz jest mi potrzebny w związku z remontem mojego pensjonatu. Ktoś, coś? Kto rzeczywiście jest w stanie nadać nowy, nowoczesny design wnętrzom nie zapominając o ich funkcjonalności? Będę wdzięczny za opinie.

wigry00

Posty: 3

 
Problem z aranżacją w sumie może się pojawić jak metraż nie jest za duży i trzeba sprytnie wykorzystać każdy zakamarek. Wtedy taki kreatywny projektant to może być na wagę złota.

mack

Posty: 27

 
Niby można samemu sobie mieszkanie urządzić i większość ludzi tak robi ,ale to nie to samo co profesjonalny projekt. Raz że sam design nie będzie taki, a dwa, że też ciężko samemu w pełni wykorzystać metraż, potencjał przestrzeni, jeśli nie zna się reguł rządzących architekturą.

korasek

Posty: 21

 
Dobre słowo mogę napisać o pani Barbarze ze studia Bazylia. Projektowała nam mieszkanie, a w zasadzie przerabiała. Mamy dość mały metraż, a trzeba było się jakoś z mężem pomieścić, także wyburzaliśmy ścianę, powiększaliśmy kuchnię itp. Projekt trafiony w punkt, udało się wykorzystać każdy cm powierzchni. Namiary na architekt są na bazyliaprojekt.pl. Warto pytać po jakiej szkolej jest projektant, bo osoby po Akademi Sztuk Pięknych są warci nawet ciut większych pieniędzy.

TomekK

Posty: 6

 
Z tego co ja wiem, że najlepsi architekci są po Akademi Sztuk Pięknych. Zdecydowanie lepiej się do takiego speca zgłosić, bo ma zupełnie inne przygotowanie niż choćby ludzie kształcący się na politechnice.

merylos

Posty: 4

 
Aktualnie jestem w kontakcie z architekt z biura Bazylia Projekt Studio i prawdopodobnie tutaj zamówię projekt dla swojego sklepu. Pierwsze spotkanie na miejscu jest bezpłatne, to mi się od razu spodobało. Nie musiałem płacić w ciemno już na etapie samch wstępnych oględzin. Pani architekt jest po studiach na Akademii Sztuk Pięknych , a nie po jakimś wieczorowym kursie projektowania, co też ma dla mnie duże znaczenie.

namok

Posty: 6

 
Dużo jest teraz w ogóle programów w telewizji odnośnie projektowania wnętrz. Widać, że ludzie mają teraz małego hopla na tym punkcie. Ja swój dom urządziłam sama, trochę bazując na pomysłach z tv, z neta, czy z magazynów tematycznych.

Alexiii

Posty: 28