Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Wysyp jest teraz preparatów wspomagających erekcję, na potencję i tego gatunku – macie coś wypróbowanego, co działa ale przy okazji jakiś skutków ubocznych nie robi?

Kitas

Posty: 3

 
Szkoda że te różne środki na potencję są zazwyczaj dość drogie, a jednak żeby efekt był stały i porządny to trzeba z takiej kuracji przez trochę tygodni korzystać.

pawel253

Posty: 12

 
Nie wiem czy facet w ogóle tak fizjologicznie jest w stanie wytrzymać tak długo przed orgazmem jak kobieta...moja żona to może naprawdę długo sobie poczekać, a ja choćbym nie wiem jak się spinał to ni chu chu...

Jasio234

Posty: 2

 
W internecie pełno jest różnych wspomagaczy co do libido – ja jeszcze z niczego takiego nie korzystałem także dobrym doradcą nie będę akurat.

wrrraak22

Posty: 3

 
Najlepiej na moją potencję działa moja żonka :) A jeszcze jak sobie kupi nową bieliznę to już w ogóle...ma taki jeden strój który szczególnie szybko na mnie działa ;)

pawel253

Posty: 9

 
U mnie to czuję z każdym rokiem że coraz gorzej jest w sprawach seksu, jakoś mam mniejszą ochotę, taka rutyna jakaś nas z żoną ogarnęła i naprawdę mnie ten cały seks nudzi powoli.

olidaks

Posty: 12

 
Dobrze mi się sprawdziło zainwestowanie w żel Dr.Penigreat. Żołnierz stoi na baczność jak trzeba ;-) Wygodne jest to na pewno że to w żelu a nie w jakiś tabletkach moim zdaniem.

Radziu

Posty: 7

 
Dobrym naturalnym preparatem jest żel Dr.Penigreat, nie podrażnia skóry a tego się bałem najbardziej. Twardnieje mi wszystko tak jak za młodych lat, kiedy to bardziej bromu potrzebowałem na uspokojenie niż wspomagania...;P

Fanatyk

Posty: 13

 
Nie znam nikogo co by z jakiś środków na lepszą erekcję korzystał, ale z drugiej strony – tym się raczej przy piwie z kolegami nie rozmawia, więc nie jest powiedziane że nikt z mojej paczki nie ma w temacie doświadczeń.

Oct714

Posty: 10