naprawa hamulców

naprawa hamulców

Cześć panowie i panie :) Kogo polecicie żeby mi hamulec elektroniczny zreperował w Mercedesie W 221? Już od dłuższego czasu coś się złego działo ale teraz już się całkiem mechanizm schrzanił – że tak to brzydko ale precyzyjnie określe:P

Black_Riot

Posty: 3

 
Tak to już jest, że te nowoczesne auta to są naszpikowane automatyką. Ma to swoje plusy wiadomo, ale też łatwiej się rzeczy psują moim zdaniem, czasem wystarczy że się mały kabelek przetrze i cały samochód stoi...

Sarenka

Posty: 6

 
Różne mi się rzeczy w Peugeocie psuły ale jeszcze akurat z elektronicznym hamulcem to nie miałem problemów. Chociaż jak to mówią kierowcy – nie znasz dnia ani godziny jak coś nawali :>

mikuś33

Posty: 5

 
Pomogli mi w Lincar z miesiąc temu jak się hamulec rozwalił w moim BMW X5, na stronie linki-samochodowe.com jest do nich kontakt. Szybka obsługa, długa gwarancja, wymienili wszystkie linki, bazują na stali nierdzewnej, nie wciskają jakiś tańszych zamienników.

grubasek

Posty: 11

 
Ja jeżdżę bez ręcznego i powiem że czasami to faktycznie utrudnia życie ale da się. Miałem już chyba kilkanaście razy zajechać na warsztat żeby mi to zrobili ale jakoś ciągle mi jest nie po drodze...inna sprawa że się kosztów naprawy trochę boję.

Laleczka

Posty: 12

 
Co do tych elektronicznych to nie mam bladego pojęcia gdzie się coś takiego naprawia, w moim samochodzie ręczny jest klasyczny manualny i dzięki Bogu ;)

DaNceR

Posty: 3

 
Dobrze wspominam kontakt z Lincar przy okazji naprawiania elektrycznego w moim Mercie. Krótko to wszystko trwało, hamulec już dawno zamontowany i od tamtej pory już mi się nie psuje. Namiary do nich są na linki-samochodowe.com, odsyłasz im mechanizm a oni po naprawie odsyłają pod wskazany adres, potem trzeba całość po prostu zamontować.

Hezis

Posty: 5

 
Bardzo fajną konkretną obsługę mają w Lincarze na stronie linki-samochodowe.com, firma jest z Częstochowy ale ja akurat wysyłkowo naprawę hamulca zamawiałem. Szybko poszło, całość dobrze zreperowana, idealnie pod mojego Scenica Grand-a.

Hihi_WWW

Posty: 8

 
Nie kojarzę firm gdzie takie rzeczy naprawiają, ale mogę popytać, akurat mam znajomego mechanika z tym, że on bardziej przy blacharce ostatnio robi, też mówi że roboty to ma pod sam sufit.

CoRyn

Posty: 17

 
Heh z hamulcem to mam czasami sny i są to raczej koszmary. Śni mi się że zjeżdżam górską przełączą, dociskam pedał żeby przyhamować tymczasem żadnej reakcji, auto pędzi dalej...Oby w życiu mi się taka awaria nie przydarzyła – a akurat jeżdżę jako zawodowy.

wigry00

Posty: 6