przygotowanie stoisk handlowych

przygotowanie stoisk handlowych

Szykuję się powoli do targów w Łodzi i będę na dniach potrzebował kogoś do zaprojektowania dla mnie stoiska. Zależy mi na czymś oryginalnym, co wzmocni pozycję marki. Kogoś proponujecie?

repta32

Posty: 24

 
Hej cześć! Mam jednego znajomego, który prowadzi taką firmę. Spróbuję się z nim skontaktować i najwyżej jeszcze napiszę. Pozdro!

Prawnik44

Posty: 34

 
Jak cię widzą tak cię piszą – święte słowa. Dobrze zaprojektowane stoisko na targach, albo w centrum handlowym to połowa sukcesu. Musi zachęcić człowieka do tego, żeby podejść w ogóle, musi na pewno się jakoś z tłumu wyróżnić.

NEO-MAxi34

Posty: 41

 
Indywidualny projekt, dobrany pod kątem konkretnej działalności powinien być tutaj priorytetem. Nie każda stylizacja po prostu pasuje do konkretnej branży. Pozdrawiam...

Kizami90

Posty: 18

 
Nie wiem czy mówi Ci coś marka a kref="http://www.expoimage.pl/">www.expoimage.pl? Napisz do nich, u mnie się fajnie sprawdzili. Chodziło o stoisko na targi w Rzymie. Byłem zaskoczony szybkością z jaką działają i dobrą organizacją.

Nerino56

Posty: 18

 
Widziałem wczoraj w galerii kilka ciekawych stoisk. W sumie to mógłbym podejść i podpytać skąd oni coś takiego zamawiają :)) To może jest jakiś pomysł – próbowałeś się pytać w centrach?

Bialy_Wilk

Posty: 28