hurtownia, zna ktoś ?

hurtownia, zna ktoś ?

Hej. Jaka hurtownia internetowa wydaje się godna zainteresowania? Zależy mi na hurtowni, jaka działa od dużo lat. Mam nadzieję, iż podzielicie się swoimi spostrzeżeniami w tym zakresie. Pozdrawiam.

Czarek

Posty: 3

 
Polecam zwrócić uwagę na dropshipping. Z pomocą tego rozwiązania możecie uruchomić swój pierwszy sklep internetowy nawet wtedy, gdy nie posiadacie przestrzeni magazynowej czy pieniędzy na zatowarowanie sklepu internetowego.

tigra32

Posty: 7

 
Czy uważam, że dropshipping jest OK? Raczej tak, ale rekomenduję go osobom, które dopiero zaczynają handlować w Internecie. Więksi gracze z pewnością nie będą zadowoleni z tej formy współpracy.

upierdos45

Posty: 16

 
Mam wrażenie, że to zaufana hurtownia internetowa: http://www.hurtowniak.pl. Współpracuję z nią od dłuższego czasu i nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Wywiązują się ze swoich zobowiązań w 100%. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!

Intro_69

Posty: 19

 
Obecnie przedmiot moich zainteresowań stanowi hurtownia dropshipping. Zależy mi na tym, aby podjąć współpracę z firmą, która posiada co najmniej kilkuletnie doświadczenie na rynku, dzięki czemu zdołała sobie wypracować stosowną renomę na rynku. W związku z tym będę weryfikował także opinie w sieci :)

Miner-ooo

Posty: 8

 
Hurtownia internetowa ma dużą zaletę, iż nie trzeba nigdzie jeździć, aby sprawdzić jej aktualny asortyment. Potem wystarczy skompletować zamówienie, które zostanie dostarczone w możliwie najkrótszym czasie. Kluczowy jest wybór dobrej hurtowni.

jommen

Posty: 4

 
Nie ma uniwersalnej recepty, aby odszukać najlepszą hurtownię internetową. Niekiedy jedynym sensownym rozwiązaniem wydaje się napisanie do minimum paru firm, a później opinia, jakiej propozycja będzie najbardziej konkurencyjna. Znaczącą sprawą jest elastyczność.

maniek

Posty: 3

 
W mojej opinii kluczowe jest to, aby hurtownia zagwarantowała Wam trafnie szeroki wybór asortymentu w konkurencyjnych cenach. Znaczący pozostaje czas dostawy.

waleria

Posty: 6

 
Często wybierając hurtownię dropshipping właściciele firm są rozczarowani, bowiem czas oczekiwania na wysyłkę produktu do klienta jest dłuższy od deklarowanego. To bardzo kiepsko wpływa na opinię o danym sklepie, który niejako nie ze swojej winy otrzymuje później np. negatywny komentarz w Internecie.

eror81

Posty: 11

 
Fajnie, jeżeli hurtownia może zaproponować Wam kredyt kupiecki. Wiadomo, że musicie najpierw opłacić kilka zamówień z góry. To ze względów bezpieczeństwa.

andrew66

Posty: 6