siatka na elewacje, poszukuję !!

siatka na elewacje, poszukuję !!

Gdzie można zakupić siatkę na piłkochwyty i mieć pewność co do porządnej jakości? Zależy nam na trwałości rozwiązania, bowiem to będzie piłkochwyt zewnętrzny na szkolnym boisku.

jesika

Posty: 1

 
A siatka zabezpieczająca na wysypisko? Wymaga montażu przez kogoś doświadczonego? Pytam, bo przejąłem wysypisko od brata i muszę przeprowadzić tu konkretną renowację. Dowiadywałem się, że siatka będzie najlepszym rozwiązaniem w ramach ogrodzenia. Pytam o montaż, czy da się samemu?

wisła1905

Posty: 6

 
Mnóstwo czytałem na temat siatek ochronnych dla domu i widzę, że mnie też coś takiego by się przydało. Mam jednak problem, albowiem nie wiem, jakie parametry będą najlepsze do ogrodu do osłonięcia krzewów. Drobne oczko czy większe? Macie doświadczenie w temacie?

xtigerx

Posty: 3

 
Czytam wasze wypowiedzi, bo sam potrzebuję nowoczesnego rozwiązania na wysypisko. Widziałem, że w sprzedaży jest też siatka na wysypisko śmieci. Może to rzeczywiście trwały sposób. Tylko czy ta siatka jest odporna na uszkodzenia, na deszcz, promieniowanie uv. Może doradzicie coś w kwestii materiału.

doprzodu00

Posty: 6

 
Najlepszą siatkę sportową kupisz tutaj https://siatki24.pl. Sam kupowałem właśnie w tym sklepie producenta, wyposażając nowy obiekt sportowy. Pod kątem jakości to sprawdzona profesjonalna oferta.

kondziu

Posty: 6

 
Siatka na okno to znakomity pomysł. Mam w domu synka i dwa koty. Dzięki siatkom wiem, iż są bezpieczni. Siatka jest niezwykle estetyczna i w zasadzie niewidoczna, albowiem wybrałam niezwykle jasny barwa.

miko_poz

Posty: 15

 
No i u mnie też to samo, czyli polecam siatkę na hodowle. Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Miałem uprzednio dylemat, bowiem myślałem, że siatka jest zbyt lekka i delikatna i że może się zniszczyć. To jednakże nieprawda, ponieważ polipropylen jest wyśmienitym materiałem, o jakim warto wiedzieć, że jest odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne.

Yuri20

Posty: 3

 
Tego rodzaju siatkę mam w domu. Dokładnie jest to siatka ochronna na łóżeczko. Sprawdza się, a ja z mężem nie musimy mieć obaw o bezpieczeństwo Zosi. Jest w pełni bezpieczna dla zdrowia. Też bałam się, bo córka ma alergię. To są jednak materiały, które nie mają wpływu alergię.

hazi32

Posty: 13