Hot stamping, tłoczenie wydruków

Hot stamping, tłoczenie wydruków

Cześć, jakie macie doświadczenia z terminami realizacji w drukarniach online? Gdzie mieliście najlepsze warunki współpracy? Rozwijam sklep internetowy, teraz pewnie dojdzie stacjonarny i potrzebuję sporo materiałów prezentacyjnych, broszur, wizytówek. Strategię identyfikacji wizualnej mam. Studio graficzne musiałoby tylko przetworzyć i wysłać do drukarni. Gdzie się waszym zdaniem zgłosić?

wisła1905

Posty: 5

 
Druk na papierach ekologicznych nie jest wcale droższy, a jednak jakościowo wygrywają. Po dotknięci papier jest przyjemny i na pewno wpływa na jakość prezentacji. Już się przekonałem. Ci, którzy oszczędzają na papierze w materiałach reklamowych ostatecznie tracą, bo się do niczego nie nadaje. Tyle ode mnie.

beata77

Posty: 4

 
Zobacz, w jaki sposób drukarnia w ogóle pracuje. Nie zgadzaj się na rozpoczynanie zlecenia bez pełnej akceptacji materiałów. Dobre drukarnie gwarantują personalizację nakładu nawet przy niewielkich zamówieniach. To świadczy o klasie działalności.

Bienkus

Posty: 20

 
Jak drukarnia działa wyłącznie w formacie online to wychodzi znacznie tańsza współpraca. Według mnie to teraz najlepszy układ, bo przy większych zamówieniach można wygenerować faktycznie spore oszczędności. No i zobacz, jaki drukarnia ma system akceptacji zlecenia do realizacji. Jak tego nie wiesz to narazisz się na ewentualne problemy z reklamacjami.

gregcie@

Posty: 16

 
Poproś też o rozszerzone portfolio drukarni. Zobaczysz, w czym ludzie się najbardziej specjalizują. Zawsze jest tak, że konkretna drukarnia preferuje, np. papier ekologiczny, konkretne technologie zdobienia, np. hot stamping. Trzeba zwracać uwagę na specjalizacje i tam się kierować.

Pondz45

Posty: 3

 
W drukarni online na pewno zaoszczędzisz. Najważniejsze przy takiej współpracy jest dotrzymywanie terminów i na tym czynniku bym się najbardziej skupił przy wyborze.

tigra32

Posty: 8

 
Działam w branży organizacji konferencji, eventów, koncertów, imprez firmowych. Sporo spersonalizowanych wejściówek zlecałem w drukarni online grafcraft.pl. O tyle dobra sprawa, że wystarczy podać wstępne oczekiwania, co do jakości wydruku i stylu, a dział graficzny daje projekt do akceptacji. Teraz standardowo zamawiam zaproszenia na bazie srebrnego koloru, z wytłoczeniami. Dużej dopłaty nie ma, a jakościowo jednak mocno na plus.

Oct714

Posty: 11

 
Pół roku temu otwierałem restaurację i zależało mi na wydruku kart menu, cenników, ulotek składanych i luksusowych wizytówek. W Warszawie kumpel, który długo siedzi w branży polecił mi Graf Craft. Skorzystałem na początku z niewielkiego, ale mocno jakościowego nakładu. Realnie pomogli mi w udoskonaleniu projektu podstawowych materiałów. Poprawili wiele rzeczy po moim grafiku. Wszystkie zmiany zaakceptowałem. Menu jest na papierze ekologicznym. Przy dotyku naprawdę czuć jakość. Najlepsze pozycje w menu uwypuklone. Ciekawie to wygląda i w mojej okolicy nikt takiego pomysłu nie zastosował.

Rrealg

Posty: 26